Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Hoover Group
Hoover Group
Opublikowany:  

Odkurza i myje podłogę równocześnie – który odkurzacz to potrafi? Sprawdź

Sprzątanie nie należy do Twoich ulubionych obowiązków? Gdy przychodzi pora na wyciągnięcie ze schowka ciężkiego odkurzacza, z pewnością chciałbyś, by mieszkanie po prostu poodkurzało się samo. A kiedy po skończonym maratonie potykania się o kabel i przełączania wtyczki od kontaktu do kontaktu musisz jeszcze sięgnąć po mop, by umyć podłogi... marzysz już tylko o urządzeniu, które zrobi to wszystko niemal samodzielnie. Dziś to możliwe, więc zamiast tracić czas i energię na długie sprzątanie, postaw na odkurzacz, który jednocześnie odkurza i myje podłogi. Jaki model będzie najlepszy? Podpowiadamy!

Odkurzacz do zadań specjalnych

Każda gospodyni czy gospodarz domu marzy o urządzeniu, które będzie usuwać brud i plamy z podłogi niczym za jednym dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Odkurzacz bezprzewodowy Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus to model, który jest bliski spełnienia tego marzenia! Wielofunkcyjny sprzęt nie tylko skutecznie usuwa kurz, piasek, błoto czy sierść ze wszystkich rodzajów powierzchni, ale jest w stanie umyć nawet najbardziej zabrudzone podłogi.

Odkurzacz może posłużyć nie tylko do sprzątania podłóg, ale także, dzięki funkcji odkurzacza ręcznego, do czyszczenia małych powierzchni czy trudniej dostępnych zakamarków. Z Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus możliwe jest więc zarówno odkurzanie dywanów, foteli w samochodzie czy kanapy w salonie, jak i umycie kafelków w kuchni czy paneli w przedpokoju. Dzięki specjalnym końcówkom za jego pomocą można też łatwo pozbyć się z domu nieestetycznych pajęczyn na suficie czy kurzu na karniszach.

Niezwykle precyzyjne odkurzanie

Dobry odkurzacz musi przede wszystkim doskonale zasysać brud z podłogi, dywanu czy innej powierzchni. To rzecz oczywista, ale na rynku wciąż dostępne są modele, których moc ssania pozostawia wiele do życzenia. Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus to jednak urządzenie godne XXI wieku!

Został wyposażony w specjalny wałek Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włoski przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg z mocniejszym włosiem do głębokiego czyszczenia dywanów. Bardzo wydajny silnik odkurzacza o prędkości 100 000 obrotów na minutę zapewnia zaś stałą siłę ssania 75 W, co usprawnia zbieranie kurzu i zanieczyszczeń z każdego rodzaju powierzchni. Sprawia to, że usuwanie brudu z podłogi jest nie tylko bardzo łatwe, ale i wyjątkowo szybkie. Zaoszczędzony na odkurzaniu czas można zaś przeznaczyć na inne czynności domowe czy słodkie leniuchowanie.

Funkcja mycia podłóg

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus to jednak nie tylko skuteczne odkurzanie, ale i szybkie, sprawne oraz dokładne mycie podłóg! Został on wyposażony w specjalny wałek Hydro 360 °, który umożliwia precyzyjne czyszczenie na mokro. Wystarczy wypełnić wałek wodą i płynem oraz namoczyć go pod wodą. Tak przygotowanym urządzeniem można umyć nawet 40 m² powierzchni, bez konieczności wyciskania i płukania, jak w przypadku tradycyjnego mopa. Dzięki temu podłogi są nie tylko odkurzone, ale też pozbawione plam i brudu niemożliwego do usunięcia przez zwykły odkurzacz.

Kompaktowa budowa

Odkurzacz to jeden z tych sprzętów, który może być problematyczny w przechowywaniu. Posiadanie tradycyjnego modelu wiąże się z koniecznością wygospodarowania odpowiedniej ilości miejsca nie tylko na samo urządzenie, ale też dodatkowe elementy wyposażenia. W tym przypadku samo wyciąganie i chowanie odkurzacza bywa kłopotliwe – zwłaszcza, jeśli trzeba upchać go do szafy czy wąskiego schowka. Zupełnie inaczej jest w przypadku Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus! Ten kompaktowy model po złożeniu ma zaledwie 69 cm wysokości, dzięki czemu można go z łatwością ustawić nawet w ciasnej szafce czy małej komórce. Co więcej jest on bezprzewodowy, nie ciągną się więc za nim kable. Wystarczy szybko go złożyć i odstawić na miejsce. Można również zamontować specjalny uchwyt.

Kompaktowe przechowywanie ma także duży wpływ na wygodę użytkowania. Odkurzacz Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus waży zaledwie 2,6 kilograma, jego przenoszenie czy przesuwanie nie sprawia więc żadnego problemu. Konstrukcja modelu jest zaś niezwykle zwrotna, a on sam wyposażony jest w szereg praktycznych akcesoriów. Z jego pomocą można więc z łatwością odkurzyć całe mieszkanie – również trudno dostępne przestrzenie między szafkami czy pod łóżkiem, ze względu na możliwość pracy pod kątem 180 stopni

Cicha praca odkurzacza

Hoover H-Free 500 Hydro Plus posiada aż cztery różne tryby odkurzania:

– tryb AUTO: do 45 minut pracy,

– tryb STANDARDOWY: do 30 minut pracy przy użyciu głównej końcówki z napędem elektrycznym,

– tryb TURBO: do 10 minut pracy z największą siłą ssania,

– tryb CICHY: do 35 minut bardzo cichej pracy

Ten ostatni ucieszy przede wszystkim młodych rodziców, właścicieli czworonogów czy wszystkich tych, którzy w domu cenią sobie ciszę i spokój. Tryb cichy pozwala bowiem na odkurzanie podłogi bez nieprzyjemnego hałasu. Tym samym sprzątanie domu będzie możliwe nawet przy śpiącym dziecku czy przy bojącym się głośnych dźwięków zwierzaku.

Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mycia to sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu. Nie tylko ułatwia i usprawnia on sprzątanie domu, ale czyni codzienne obowiązki przyjemnością! Dokładnie tak samo jak w starych filmach o przyszłości, prawda?


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności