Co szukasz?
Zobacz także

4 najważniejsze zasady wyboru osprzętu elektrycznego

Gniazda i łączniki elektryczne są nie tylko niezbędnym wyposażeniem domu, ale potrafią być również jego ozdobą. Wiele produktów wyróżnia świetny wygląd, atutem innych są przemyślane funkcjonalności, korzystne pod względem użytkowym. Na co zwrócić uwagę przy wyborze osprzętu?

złoty włącznik światła
Seria DECO: ramka uniwersalna z tworzywa DECO Soft pojedyncza złota + mechanizm łącznika świecznikowego złoty. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

1. Wybieraj produkty w ramach serii

Jedną z podstawowych zasad doboru osprzętu jest kompleksowość serii produktów, na którą się zdecydujemy. Większość producentów takich jak na przykład polski producent gniazd i łączników, firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. z Nekli k. Poznania, oferuje gniazdka i włączniki w ramach serii produktowych, spójnych i kompleksowych pod względem funkcjonalnym oraz wizualnym. Seria osprzętu - DECO czy MINI - obejmuje oprócz gniazd i wyłączników również urządzenia elektroniczne jak regulatory oświetlenia, regulatory temperatury, czujniki ruchu czy sterowniki roletowe. Dzięki temu wybór każdego kolejnego gniazda jest ułatwiony i nadal poruszamy się w obrębie tego samego stylu.

potrójne gniazdko elektryczne
Seria MINI, kolor biały: ramka uniwersalna z tworzywa + mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem + ładowarka USB + elektroniczny regulator oświetlenia. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

2. Zwróć uwagę na jakość wykonania osprzętu

Kiedy budujemy czy remontujemy dom, zależy nam na montowaniu w ścianach dobrej jakości produktów. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić szczegóły techniczne produktu, łatwe do odnalezienia na stronie internetowej producenta czy w katalogach produktowych. Solidny osprzęt, wykonany z dobrej jakości materiałów z pewnością nas nie zawiedzie i będziemy się nim cieszyć przez lata.

włącznik o wyglądzie betonu
Seria DECO: ramka uniwersalna z betonu pojedyncza ciemnoszary front - biały spód + mechanizm łącznika jednobiegunowego biały. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

3. Postaw na ciekawy design

W ramach podtynkowych serii osprzętu elektroinstalacyjnego można znaleźć nie tylko produkty z tworzywa. Jeśli zależy nam na oryginalnym wyglądzie wnętrza, warto zwrócić uwagę na wyjątkowe produkty również wśród gniazdek i łączników. Przykładem takich nowinek mogą być ramki serii DECO firmy Karlik Elektrotechnik - z betonu, drewna naturalnego lub szkła. Wśród mechanizmów również producent oferuje duży wybór produktów innowacyjnych, jak łączniki dźwigniowe w stylu amerykańskim. Takie niecodzienne rozwiązania w modnym kolorze wzbogacają wystrój i podkreślają styl wnętrza.

czarne włączniki
Seria DECO: ramka uniwersalna z tworzywa pojedyncza czarny mat + mechanizm łącznika jednobiegunowego w stylu amerykańskim czarny mat. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

4. Sprawdź polskich producentów

Modny kształt i kolory, ciekawe materiały, wysoka jakość wykonania oraz funkcje mechanizmów osprzętu to główne czynniki, które bierzemy pod uwagę przy wyborze gniazdek i włączników. Wszystkie te cechy posiadają produkty polskich producentów, takich jak firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o., która od ponad 40 lat stara się sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników. Serie gniazd i łączników firmy Karlik nie tylko pozwolą na swobodne użytkowanie urządzeń elektrycznych, ale urozmaicą wnętrze swoim wyglądem.

ramka poczwórna biała
Seria MINI: Ramka uniwersalna poczwórna biała + mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem + mechanizm gniazda głośnikowego + mechanizm gniazda HDMI. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.
Więcej na temat produktów firmy Karlik Elektrotechnik znajdziesz na stronie >> www.karlik.pl <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze