Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Oltens Polska Oltens Polska
Opublikowany:  

Technologie łazienkowe, które pozwolą Ci oszczędzić wodę, energię i czas

Oltens to dynamicznie rozwijająca się polska marka, której oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących gotowych i kompleksowych rozwiązań do swojej łazienki. Oprócz nowoczesnego designu marka stawia na liczne rozwiązania i technologie, dzięki którym zaaranżujesz komfortową i funkcjonalną łazienkę.

Kluczem do sukcesu jest poznanie, a następnie sprostanie coraz bardziej rosnącym potrzebom klientów, którzy szukają do łazienki rozwiązań eleganckich, funkcjonalnych, ergonomicznych i ekonomicznych w rozsądnej cenie. Decydując się na produkty marki Oltens wprowadzisz do swojego wnętrza wszystkie te elementy! Marka czując się odpowiedzialna za otaczający nas świat zastosowała liczne patenty, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko, jednocześnie oszczędzając pieniądze oraz czas.

Ceramika – komfortowa i łatwa w utrzymaniu w czystości

Innowacyjne technologie, praktyczne patenty oraz ekonomiczne powłoki, w które marka Oltens wyposażyła ceramikę sprawiają, że produkty te są nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale przede wszystkim higieniczne i proste w utrzymaniu w nieskazitelnej czystości.

Zastosowano:

 • Powłokę SmartClean – zapobiega ona osadzaniu się brudu oraz ułatwia mycie ceramiki. Dzięki niej podczas czyszczenia zużyjesz mniej detergentów i wody, a także nie włożysz w prace pielęgnacyjne dużo wysiłku oraz czasu.
 • System BlindSystem - usprawnia on montaż misek WC oraz bidetów poprzez specjalne maskownice, które dodatkowo sprawiają, że całość prezentuje się bardzo elegancko.
 • System PureRim – bezkołnierzowe miski WC to gwarancja bardziej higienicznej toalety, którą łatwiej utrzymać w czystości.

Dodatkowo deski WC, które możesz zakupić oddzielnie lub w zestawie z miską WC, wyposażone są w system wolnego opadania – SoftClose. Hałaśliwe trzaśnięcia deską odejdą w zapomnienie. To również doskonałe rozwiązanie dedykowane łazienkom, z których korzystają dzieci – system uchroni je przed przypadkowymi przytrzaśnięciami palców. Z kolei dzięki prostemu demontażowi deski WC – ClickClean jednym przyciskiem z łatwością odpina się oraz przypina deskę do miski. W ten sposób możesz szybciej i dokładniej ją umyć.

Armatura – praktyczna, oszczędna i bezpieczna

Na szczególną uwagę zasługują również technologie zastosowane przy produkcji armatury. Sprawiają one, że baterie łazienkowe są nie tylko ekonomiczne, ale również bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Oto najważniejsze z nich:

 • PerloClean – baterie zostały wyposażone w wygodny i wytrzymały perlator, który jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu w czystości.
 • PureEco – przepływ wody w bateriach został odpowiednio zoptymalizowany, dzięki czemu nie tracąc komfortu zużyjesz jej mniej podczas mycia czy kąpieli. Rachunki za wodę znacząco się zmniejszą.
 • ThermoProtect – ten system zasługuje na szczególną uwagę. Zapobiega on nagrzewaniu się baterii oraz w bateriach termostatycznych utrzymuje stałą temperaturę wody na poziomie 38 stopni. Żaden z użytkowników łazienki nie będzie narażony na przypadkowe poparzenia.
 • PureFlow – zastosowane w słuchawkach prysznicowych i deszczownicach specjalne silikonowe wypustki pozwalają jednym delikatnym przetarciem usunąć zbierający się kamień. Ponadto dla jeszcze większego komfortu kąpieli słuchawki wyposażone zostały w system EasyClick, czyli prosty przełącznik zmiany strumienia wody. Za jego pomocą dostosujesz prysznic do własnych potrzeb.

Inżynierowie marki zadbali również o trwałość i prezencję armatury oraz ceramiki. Technologie użyte do ich produkcji zapewniają nieskazitelny wygląd – produkty nawet kilkanaście lat po zakupie wyglądają tak jakby właśnie trafiły ze sklepowej półki do łazienki klienta.

Przykładem zastosowanych technologii są:

 • Powłoka PVD – zapewnia doskonały wygląd na lata. Bateriom w kolorze złotym gwarantuje piękny, nieskazitelny kolor, odporność na ścieranie i zarysowania. Dodatkowo powłoka wykazuje właściwości bakteriobójcze i jest przyjazna dla alergików.
 • Powłoka DoubleChrome – jej zadaniem jest ochrona powierzchni chromowanych przed osadzaniem się kamienia oraz matowieniem.
 • StarLine – to gwarancja wyjątkowego połysku, który utrzymuje się przez lata.
 • Technologia RockSurface – za jej sprawą brodziki konglomeratowe Oltens są wysoce odporne na zarysowania, pęknięcia oraz przebarwienia. To gwarancja stylu, trwałości i jakości na lata.

Wiemy, jaka powinna być Twoja łazienka!

Ideą marki Oltens jest umożliwienie szybkiego stworzenia łazienki, w której poczujesz się wyjątkowo! Każda seria produktów może być gotowym konceptem, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do urządzenia tego wnętrza.

Marka stawia na ekologiczne rozwiązania, które pozwalają oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Rozsądne patenty i nowoczesne technologie stosowane przez markę Oltens pozwalają dostarczyć Ci produkty klasy premium w cenie, która jest akceptowalna dla statystycznego kupującego.

Wybierając Oltens decydujesz się na komfort oraz nowoczesne wzornictwo, które dostosujesz do każdego stylu architektonicznego bez konieczności wymiany produktów co kilka lat.


Artykuł powstał we współpracy z marką Oltens.


Inne artykuły w tej kategorii