✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Oltens Polska

Opis

Od 2017 roku nasi projektanci i technolodzy pracują nad dostarczaniem najnowocześniejszych rozwiązań do łazienki. Naszą ideą jest umożliwienie prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której klient będzie czuł się dobrze.

Każda seria produktów może być gotowym konceptem, które zamienią to wnętrze w ulubiony pokój. Nasza oferta inspirowana skandynawską harmonią, spokojem, miłością do natury oraz industrialnym stylem dopasuje się do każdej łazienki niezależnie od jej wielkości, czy układu.

Kładziemy nacisk na nowoczesny design, funkcjonalność, i jakość. Czujemy się odpowiedzialni za otaczający nas świat dlatego wyposażyliśmy nasze produkty w technologie, które pozwalają zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko. Poczuj siłę natury i inspiruj się razem z nami!

Brodziki i odpływy liniowe Oltens
Rozwiązania podtynkowe Oltens
Czarna ceramika
Zestawy prysznicowe w skandynawskim stylu
Umywalki i baterie umywalkowe w skandynawskim stylu
Kolekcja Jog
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas
Wanny wolnostojące - przepis na domowe SPA
Meble łazienkowe w stylu skandynawskim
Nowoczesne brodziki Bergytan dla komfortowej łazienki
Nowoczesne baterie kuchenne i zlewozmywaki
Czarna armatura
Kolekcja Vernal
Złota armatura Oltens
Kolekcja Gulfoss
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Oltens Hedvig - estetyka i wygoda - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Oltens Hedvig - estetyka i wygoda - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarna armatura - wyjątkowe wnętrze - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarna armatura - wyjątkowe wnętrze - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Rozwiązanie dla dwojga - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Rozwiązanie dla dwojga - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarne wyposażenie łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarne wyposażenie łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Kompletny podtynkowy zestaw prysznicowy - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Kompletny podtynkowy zestaw prysznicowy - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Kontrasty w skandynawskim stylu - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Kontrasty w skandynawskim stylu - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Miska WC, jako najważniejszy element wyposażenia łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Miska WC, jako najważniejszy element wyposażenia łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Kompatybilny zestaw dla nowoczesnej łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Kompatybilny zestaw dla nowoczesnej łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Złota armatura: piękno i jakość - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Złota armatura: piękno i jakość - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarne detale w aranżacji łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarne detale w aranżacji łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Ponadczasowe połączenie bieli i chromu - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Ponadczasowe połączenie bieli i chromu - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Brodzik, komfort i bezpieczeństwo - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Brodzik, komfort i bezpieczeństwo - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Wanna Ebba, wolnostojąca strefa relaksu - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Wanna Ebba, wolnostojąca strefa relaksu - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Klasyczna barwa, nietuzinkowe połączenie - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Klasyczna barwa, nietuzinkowe połączenie - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarna armatura i ceramika - sposób na eleganckie wnętrze - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarna armatura i ceramika - sposób na eleganckie wnętrze - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Duf: komfort i styl - niebanalna bateria kuchenna - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Duf: komfort i styl - niebanalna bateria kuchenna - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Komfortowa strefa prysznica - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Komfortowa strefa prysznica - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Rozwiązania podtynkowe dla piekniejszej łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Rozwiązania podtynkowe dla piekniejszej łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Nowoczesna łazienka z czarną ceramiką - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka z czarną ceramiką - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Łazienka w bieli ze złotą armaturą - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w bieli ze złotą armaturą - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Złota armatura do nowoczesnej łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Złota armatura do nowoczesnej łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Podtynkowy zestaw prysznicowy dla miłośników pięknych rozwiązań - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Podtynkowy zestaw prysznicowy dla miłośników pięknych rozwiązań - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Nowoczesna łazienka w bieli i czerni - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka w bieli i czerni - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarna armatura i ceramika w połączeniu z ciepłym drewnem - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarna armatura i ceramika w połączeniu z ciepłym drewnem - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarna armatura - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarna armatura - Łazienka, styl nowoczesny - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarna armatura - Łazienka, styl minimalistyczny - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarna armatura - Łazienka, styl minimalistyczny - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Czarna armatura - Łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Czarna armatura - Łazienka, styl skandynawski - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Chromowany podtynkowy zestaw prysznicowy z okrągłą deszczownicą - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Chromowany podtynkowy zestaw prysznicowy z okrągłą deszczownicą - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Zestaw prysznicowy Atran w chromowanej odsłonie - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Zestaw prysznicowy Atran w chromowanej odsłonie - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Minimalistyczna łazineka z miską WC z kolekcji Vernal - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Minimalistyczna łazineka z miską WC z kolekcji Vernal - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Kolekcja Gulfoss - Łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Kolekcja Gulfoss - Łazienka, styl skandynawski - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Prysznic z czarnym zestawem prysznicowym - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Prysznic z czarnym zestawem prysznicowym - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Hedvig - meble w stylu skandynawskim - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Hedvig - meble w stylu skandynawskim - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Prysznic z brodzikiem Bergytan w kolorze szarego betonu - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Prysznic z brodzikiem Bergytan w kolorze szarego betonu - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Złota bateria umywalkowa w nowoczesnej łazience - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Złota bateria umywalkowa w nowoczesnej łazience - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Piękno w najczystszej postaci - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Piękno w najczystszej postaci - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Doskonałe połączenie umywalki nablatowej z minimalistyczną podtynkowa baterią umywalkową - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Doskonałe połączenie umywalki nablatowej z minimalistyczną podtynkowa baterią umywalkową - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Piękno i harmonia - kolekcja Jog - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Piękno i harmonia - kolekcja Jog - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Harmonijne połączenie piękna i komfortu w Twojej łazience - ceramika Gulfoss - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Harmonijne połączenie piękna i komfortu w Twojej łazience - ceramika Gulfoss - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Szafka Vernal dla lepszego komfortu użytkowania łazienki - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szafka Vernal dla lepszego komfortu użytkowania łazienki - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Funkcjonalna strefa zmywania - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Funkcjonalna strefa zmywania - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Złota armatura Oltens - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Złota armatura Oltens - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Oltens Polska
Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - zdjęcie od Oltens Polska
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Technologie łazienkowe, które pozwolą oszczędzić czas - Łazienka - Oltens Polska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!