Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Kanlux
Kanlux
Opublikowany:  

Inteligentne oświetlenie do każdego domu – sprawdź, jak sterować światłem przez smartfona!

W inteligentnym domu żyje się łatwiej! Obecne w nim technologie nie tylko słuchają poleceń i same je wykonują, ale też doskonale znają Twoje upodobania. Wiedzą, jakie oświetlenie lubisz, gdy wracasz z pracy, jaką lampę włączyć, by nie odbijała się w telewizorze podczas wieczornego seansu i pamiętają o zgaszeniu wszystkich świateł przed pójściem spać. Brzmi, jak magia? Ale to nie czary! Taka może być Twoja rzeczywistość, wystarczy, że wyposażysz swoją przestrzeń w rozwiązania Kanlux SMART. Sprawdź, co potrafią!

Kanlux SMART – Twoja nowa inteligentna rzeczywistość

Kanlux SMART to seria inteligentnych rozwiązań, które możesz w nieinwazyjny sposób wprowadzić do swojego domu w dowolnym momencie, dopasowując funkcjonalności do potrzeb Twojej rodziny. Obecnie na stronie Kanlux SMART znajdziesz źródła światła w pięciu wersjach, dzięki którym możesz zacząć zmieniać swój dom – warto też obserwować stronę i sprawdzać, jakie nowości pojawią się w kolejnych tygodniach, ponieważ system poszerzy się m.in. o inteligentne kamery i czujniki. W ten sposób możesz stopniowo budować swój smart home i to bez uciążliwego remontu, przebudowy czy kucia ścian.

Możliwości inteligentnego oświetlenia

Podstawą inteligentnego domu jest odpowiednie oświetlenie, o które w przypadku Kanlux SMART zadbają specjalne żarówki. Wszystkie modele mają funkcję ściemniania oraz umożliwiają zmianę koloru światła - dodatkowo cztery z pięciu dostępnych rodzajów żarówek (wyłączając wariant S A60 7W E27 CCT) pozwalają na wybór tonacji spośród gamy 16 milionów barw! Dla łatwiejszego sterowania żarówki Kanlux SMART połączysz w grupy i zaprogramujesz je tak, by świeciły zgodnie z dowolnym harmonogramem i jak najlepiej dopasowały się do wymagań i stylu życia mieszkańców.

Co to oznacza w praktyce? Kiedy wstaniesz rano, oświetlenie obudzi się razem z Tobą, delikatnie otulając wnętrze ciepłym i delikatnym światłem - dzięki temu rozpoczniesz dzień zgodnie z rytmem dobowym, bez nieprzyjemnego oślepiania czy mrużenia oczu. Z czasem światło stanie się jaśniejsze, a jego barwa bardziej chłodna. Wszystko po to, by powoli pobudzić domowników do aktywności i przygotować na wyzwania nowego dnia. A wieczorem? Sytuacja może być odwrotna, by stopniowo wprowadzić spokojną i relaksującą atmosferę.

Wszystko ustawisz w swoim harmonogramie z żarówkami Kanlux SMART - możesz postawić na jedną z zaprogramowanych scen i wybrać gotowe ustawienia oświetlenia w każdej sytuacji z poziomu urządzenia mobilnego. Dodatkowo urządzenia Kanlux SMART współpracują także z platformami IFTTT, Google HOME oraz Amazon Alexa - dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz inteligentne rozwiązania do własnych upodobań.

Montaż, z którym poradzisz sobie samodzielnie

By wprowadzić do swojego domu smart rozwiązania, nie musisz przeprowadzać gruntownego remontu, ani posiadać specjalistycznych umiejętności. Urządzenia Kanlux SMART są bardzo proste w montażu, dlatego wszystkie elementy bez problemu podłączysz samodzielnie. W razie jakichkolwiek przeszkód możesz skorzystać z pomocy doradcy Kanlux. By montaż przebiegł szybko i sprawnie, skorzystaj z serii video poradników przygotowanych przez producenta.

Maksymalne bezpieczeństwo

Używanie inteligentnych rozwiązań łączy się z ciągłym wysyłaniem i odbieraniem informacji. Sięgając po Kanlux SMART, możesz mieć pewność, że proces ten jest maksymalnie bezpieczny, a wszystkie Twoje dane są chronione – odpowiada za to znany na całym świecie system Tuya Smart. Dzięki niemu możesz też sprawdzić, czy w Twoim domu wszystko jest w porządku, nawet jeśli akurat jesteś na wakacjach.

Inteligentne rozwiązania to przyszłość oraz inwestycja w codzienną wygodę i bezpieczeństwo. Chcesz, by zagościły również w Twoim domu? Sięgnij po nowoczesne produkty Kanlux SMART i zbuduj komfortową przestrzeń, o jakiej zawsze marzyłeś! Teraz możesz zrobić to w szybki i łatwy sposób, bez remontu i wielkich planów, stopniowo rozbudowując system i dopasowując jego możliwości do własnych potrzeb.


Artykuł powstał we współpracy z marką Kanlux.


Inne artykuły w tej kategorii