🌞 SKANDYNAWSKIE LATO - odkryj produkty w trendzie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
KFA Armatura
KFA Armatura
Opublikowany:  

Baterie podtynkowe – potwierdzamy fakty i obalamy mity związane z armaturą podtynkową

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych trendów, a zdanie „mniej znaczy więcej” to najlepsza definicja estetyki, która króluje dziś w domowych wnętrzach. Swoje zastosowanie znalazła również w łazience – z jednej strony ze względu na gust domowników, a z drugiej ograniczenia, które stawia przed nimi niewielki metraż. W tej aranżacyjnej układance liczy się każdy centymetr, a armatura podtynkowa sprzyja łazienkowej ergonomii – przed zakupem warto jednak rozprawić się z mitami i poznać najważniejsze fakty na jej temat.

Baterie podtynkowe łączą design z funkcjonalnością – FAKT

Funkcjonalna i piękna – taka powinna być właśnie idealna łazienka. Jak ją urządzić, jeśli jest niewielka? Tutaj liczy się przede wszystkim dobry plan, a najpraktyczniejszym rozwiązaniem są produkty kompaktowe, które pozwalają oszczędzić kilka cennych centymetrów. Armatura podtynkowa sprawdza się w tej roli idealnie, a do tego świetnie wygląda!

W sklepach znajdziesz wiele prostych modeli, które z łatwością dopasujesz do swojego ulubionego stylu. Nas zachwyciły zwłaszcza baterie podtynkowe KFA Armatura z kolekcji Angelit i Moza – bazujące na okrągłych elementach oraz Mokait i Logon o geometrycznych, kwadratowych kształtach. To nowoczesna i ergonomiczna armatura, która gwarantuje codzienną wygodę korzystania z prysznica czy wanny!

Montaż baterii podtynkowej jest trudny i skomplikowany – MIT

Zakup baterii podtynkowej wiąże się z dylematami, a najczęstszym jest kwestia montażu. Trzeba przyznać, że armatura podtynkowa nie pozostawia miejsca na pomyłki, dlatego najważniejsze jest to, by wybrać odpowiednie produkty, które to ryzyko wyeliminują.

Zawsze warto sięgać po sprawdzone marki – jedną z nich jest KFA Armatura, której asortyment cechuje nie tylko wyjątkowy design, ale również komfort montażu. By instalacja przebiegła sprawnie i bez niespodzianek kupujesz od razu gotowy zestaw, w którym znajduje się wszystko, co niezbędne. Nie trzeba samodzielnie dobierać żadnych elementów, bo wszystko kupujesz w jednym pudełku, a to eliminuje zagrożenia związane ze złym dopasowaniem poszczególnych komponentów.

Baterie podtynkowe są łatwiejsze do utrzymania w czystości – FAKT

Armatura podtynkowa jest nie tylko bardzo wygodna w użytkowaniu, ale też łatwa do utrzymania w czystości. Ma mniej widocznych elementów niż tradycyjne baterie natynkowe, a więc mniej części, które wymagają regularnego mycia. Trzeba zadbać tylko o płaskie fronty armatury podtynkowej, cała reszta ukryta jest w ścianie.

Wystarczy wilgotna ściereczka i odpowiedni preparat – dobrze sprawdzą się produkty stworzone zwłaszcza z myślą o armaturze, skuteczne i delikatne zarazem, jak te z serii Clean&Fresh od KFA Armatura. To specjalne preparaty pielęgnacyjne i impregnujące, a także takie, które idealnie nadają się do czyszczenia baterii w kolorze czarnym.

Wybór armatury podtynkowej jest niewielki i ograniczony – MIT

W aranżacji łazienki liczy się każdy szczegół – w końcu to właśnie detale dbają o spójny charakter wnętrza. To nie tylko odpowiedni dobór kolorów czy fasonu armatury, ale także dopasowanie do siebie poszczególnych produktów, w tym: deszczownicy, baterii umywalkowych, bidetowych, a także akcesoriów. Dlatego ważne jest, by sięgać po armaturę marek, które oferują kolekcje kompleksowe. Jedną z nich jest KFA Armatura z seriami armatury podtynkowej Moza czy Mokait, wciąż rozszerzanymi o kolejne produkty w dostępnych kolorach i wzorach.

Zaletą armatury KFA Armatura jest też uniwersalny system podtynkowy, gwarantujący swobodę w aranżacji wnętrza. Część baterii zostaje ukryta w ścianie, co daje elegancki i minimalistyczny efekt, a równocześnie zapewnia łazienkowej przestrzeni doskonałą funkcjonalność. Warto pamiętać też o aspektach ekologicznych – baterie umywalkowe KFA Armatura są wyposażone w proekologiczne napowietrzacze oszczędnościowe Neoperl, które ograniczają zużycie wody do 6 litrów/minutę. Inne informacje związane z oszczędzaniem zasobów i ochroną środowiska znajdziesz w Raporcie CSR, który znajdziesz na stronie kfa.pl.

Nie rezygnuj ze swoich planów remontowych, dając się zwieść mitom o skomplikowanym montażu czy ograniczonej dostępności produktów. Jeśli zawsze chciałeś, by w Twojej łazience pojawiła się armatura podtynkowa, spełniaj swoje aranżacyjne marzenia! Jedyne, o czym musisz pamiętać to fakty, które mówią jasno, że baterie podtynkowe są nie tylko bardzo efektowne, ale też funkcjonalne. Wybierz sprawdzone produkty od KFA Armatura i ciesz się swoją wymarzoną łazienką!


Artykuł powstał we współpracy z marką KFA Armatura.


Inne artykuły w tej kategorii