🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
 Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Opublikowany:  

Christmasworld 2023 – weź udział w największych światowych targach dekoracji świątecznych!

Każdego roku we Frankfurcie nad Menem odbywa się wyjątkowe wydarzenie – międzynarodowe targi Christmasworld skupione na najbardziej nastrojowym i wyczekiwanym przez nas wszystkich okresie Bożego Narodzenia. To miejsce, w którym podziwiać można najpiękniejsze dekoracje sezonowe i świąteczne prezentowane przez wystawców z całego świata. Od klasycznego rękodzieła, przez świece i kompozycje kwiatowe aż po efektowne świetlne iluminacje – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz, czego można spodziewać się na Christmasworld 2023 i już teraz zarezerwuj w swoim kalendarzu termin od 3 do 7 lutego 2023!

Christmasworld 2023 – co nowego na targach we Frankfurcie?

W kolejnym sezonie uwaga na rynku dekoracji świątecznych i ozdób sezonowych będzie skupiona na tradycji i klasyce, a także rozwiązaniach nowatorskich i równowadze ekologicznej. Zbliżające się targi Christmasworld to doskonała okazja dla wystawców, by pokazać najważniejsze światowe trendy, wiodącą kolorystykę oraz najmodniejsze formy dekoracji, a także nawiązać kontakty i zaprezentować swoje produkty zwiedzającym z całego świata: detalistom, kluczowym kupcom oraz dostawcom.

Podczas targów – poza podziwianiem tysięcy dekoracji – będzie można wziąć udział w wykładach, które odbywać się będą codziennie w sali Trend w foyer hali 4.1, poświęconym trendom z sektora dóbr konsumpcyjnych oraz nowościom oferowanym przez wystawców. Wystąpienia poprowadzą członkowie biura bora.herke.palmisano, specjaliści z zakresu trendów w projektowaniu i wzornictwie.

Jak podkreśla Annetta Palmisano, targi Christmasworld 2023 to nie tylko uczta dla oczu i najpiękniejsze ozdoby sezonowe, ale również podkreślenie istoty zrównoważonego rozwoju. W ostatnich latach pojawiają się nowe trendy, związane z badaniem składu materiałów oraz innowacjami cyfrowymi, które łączą tradycję z nowoczesnością.

3 trendy, które zobaczymy na Christmasworld 2023

Christmasworld 2023 to miejsce, w którym rodzą się światowe trendy dekoracyjne. Jeśli chcesz być na bieżąco, podczas wydarzenia odwiedź Trend Area, gdzie – na zlecenie Messe Frankfurt – specjaliści z biura trendów bora.herke.palmisano zaprezentują inspiracje i prognozy na nadchodzące sezony. Uchylając rąbka tajemnicy, zdradzamy, że będą to 3 totalnie wyjątkowe motywy, które na nowo definiują nastrojowy charakter świątecznych dekoracji. Jakie?

Nieodkryte piękno

Unknown beauty_strange + gracious, czyli piękno nieodkryte, pełne gracji, eleganckie i zachwycające. To pierwszy trend, który w centrum uwagi umieszcza niespotykane formy i niezwykłe efekty wizualne, bazujące na grze światła, cienia oraz odbicia lustrzanego. Tutaj tradycyjne rzemiosło płynnie łączy się cyfrowymi innowacjami, na nowo definiując klasyczny design. Jak to działa? Na przykład: modele 3D świeczników są tworzone w pracowni, a następnie drukowane cyfrowo w fabryce ceramiki.

Nietypowej formie odpowiada zjawiskowa paleta kolorystyczna, w której dominują ekstrawaganckie barwy, takie jak lazurowe błękity, brzoskwinia, magenta, winna czerwień przepleciona delikatnymi akcentami w kolorze nieba, a także cytryna, szarości oraz srebro.

Uspokajająca natura

Design w trendzie Calming nature_careful + pleasant czerpie z natury to, co najlepsze, przyjemność, spokój, naukę uważności i obecności. Projekty dekoracji świątecznych utrzymane w takiej estetyce wykazują silny związek ze światem przyrody, cyklem życia oraz motywem przemijania. To przede wszystkim wszechobecne wzory roślinne oraz dekory geologiczne: skały i minerały, które często są zestawiane na zasadzie kontrastu z gładkimi i delikatnymi tworzywami.

Uspokajająca natura to nie tylko materiały, ale też kolory nawiązujące do zjawiskowych krajobrazów i organicznych form, w tym odcienie nawiązujące do górskich porostów, uroku jezior, malachitu, białego piasku oraz kamiennej szarości.

Ponadczasowe pomysły

Kolejny trend, który zobaczymy na Christmasworld 2023, to Lasting ideas_passionate + evocative, który łączy ponadczasowe rzemiosło oraz know-how o wyrazistym charakterze i formie geometrycznej. To nieprzemijalny design bazujący na pasji, przywołujący wspomnienia i towarzyszące im uczucia. Odzwierciedleniem tej idei jest graficzne nanoszenie na powierzchnię produktów ziaren marmuru, struktury drewna oraz jedwabnej tkaniny – mora.

Wśród kolorów pojawią się odcienie żelaza i pewteru, a także intensywne fiolety i pomarańczono-czerwone tony, które nadają dekoracjom szlachetny charakter.

Targi Christmasworld 2023 – wszystko, co musisz wiedzieć

Targi Christmasworld to wydarzenie, którego nie można przegapić! Jeśli chcesz poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca, zobaczyć tysiące wyjątkowych dekoracji, poznać pasjonatów branży i wziąć udział w szeregu ciekawych wydarzeń, już teraz zaplanuj swój udział w Christmasworld 2023.

Kiedy i gdzie?

Kiedy i gdzie?

Targi odbędą się we Frankfurcie nad Menem, na terenie targowym Messe Frankfurt, w dniach 3 – 7 lutego 2023. W tym samym czasie i w te samej lokalizacji odbędą się również targi artykułów konsumpcyjnych Ambiente, a Creativeworld rozpocznie się 4 lutego.

Spotkania i wykłady ekspertów z branży odbędą się w Conzoom Solutions Academy w Sali Europa w hali 4.0. w piątek, sobotę, poniedziałek i wtorek o godzinie 11:45 oraz 14:45, a w niedzielę o godzinie 12:45 i 15:45.

Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Halloween, wesela, walentynki, dzień matki czy urodziny – na targach Christmasworld 2023 znajdziesz dekoracje świąteczne i sezonowe na każdą okazję. Poznaj najświeższe trendy, weź udział w wyjątkowym wydarzeniu branżowym, zaprezentuj siebie i swoje produkty na Christmasworld od 3 do 7 lutego 2023 roku.


Media społecznościowe:

www.facebook.com/christmasworld/

www.instagram.com/christmasworld.frankfurt/

www.linkedin.com/company/christmasworldfrankfurt

https://twitter.com/ChristmasworldF

Kontakt:

tel. 22 49 43 200

info@poland.messefrankfurt.com


Artykuł powstał we współpracy z Messe Frankfurt.


Inne artykuły w tej kategorii


 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności