Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
 Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Ambiente 2023 – zaprezentuj się na targach i poznaj nowe trendy w światowym designie!

Pasjonują Cię zmiany w designie i wnętrzarskie nowinki? W takim razie koniecznie wybierz się na Ambiente, czyli Międzynarodowe Targi Dóbr Konsumpcyjnych we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w dniach od 3 do 7 lutego 2023 roku. Tylko tutaj w jednej lokalizacji zobaczysz najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów oraz świata upominków. Organizatorzy zdradzili, jakie nowości zobaczymy na targach Ambiente 2023 – sprawdź już teraz, jakie trendy pojawią się w kolejnych sezonach i zaplanuj swój udział w najważniejszym wydarzeniu roku!

Ambiente 2023 – unikalna mieszanka kreatywnych pomysłów

Targi Ambiente to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń rynku wnętrzarskiego oraz globalne miejsce spotkań specjalistów branży. To przestrzeń, w której prezentowane są nowości produktowe z całego sektora dóbr konsumpcyjnych, podzielone na cztery kategorie:

  • DINING - dekoracje i nakrycia stołowe,
  • GIVING - prezenty i upominki,
  • LIVING - pomysły dla mieszkań i domów,
  • WORKING - artykuły papiernicze i biurowe.

Od wyposażenia biura, przez akcesoria do organizacji, notesy i kalendarze aż po przybory do pisania – dział WORKING to nowość, która pojawi się na targach Ambiente 2023 po raz pierwszy, zwracając uwagę na dynamiczne zmiany w świecie pracy, która w dużej mierze przenosi się dziś do wnętrz naszych domów.

Specjaliści w poszukiwaniu trendów – nowości wnętrzarskie 2023

Wybierając się na Międzynarodowe Targi Dóbr Konsumpcyjnych do Frankfurtu nad Menem nie można przegapić inspirujących wykładów znanych specjalistów z branży, które odbędą się w Trend Area w foyer hali 4.1. i pozwolą jeszcze bardziej zagłębić się w świat wnętrzarskich trendów. O najnowszych trendach na 2023 rok opowiedzą członkowie biura bora.herke.palmisano – eksperci z dziedziny projektowania i wzornictwa – wyróżniając 3 zasadnicze kierunki estetyczne, które zdominują sektor dóbr konsumpcyjnych w nadchodzących sezonach.

Chcesz spojrzeć na branżę z nietypowej perspektywy, poznać innowacyjne pomysły i na nowo rozbudzić w sobie kreatywność? Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Organizatorzy zdradzili, co będziemy mogli zobaczyć na targach Ambiente 2023 – przygotuj się na zjawiskową mieszankę kolorów, materiałów i designu przyszłości. Oto mały przedsmak tego, co czeka na wystawców i odwiedzających w lutym 2023 roku.

Unknown beauty_strange + gracious

Nieodkryte piękno, czyli pierwszy z trendów Ambiente 2023 to hołd dla niekonwencjolanych rozwiązań w przestrzeniach mieszkalnych. Wyróżnia się intensywną, a nawet nieco ekstrawagancką paletą kolorów, wymieszaną z elementami delikatnych, pastelowych barw. Kolory się przenikają, mienią, opalizują tęczą i zachwycają połyskującym efektem „wet look”. Formy łączą w sobie konwencję tradycyjnego rzemiosła oraz nowoczesnej technologii – a taki duet, komplementowany nietypową kolorystyką, tworzy naprawdę oryginalne produkty.

Calming nature_careful + pleasant

Wśród trendów na kolejne sezony nie mogło zabraknąć uspokajającej mocy natury. Tworząc taki nastrój, będziemy sięgać po stonowane kolory ziemi oraz materiały, takie jak kamień, drewno i metal. We wnętrzach nie zabraknie również zielonej roślinności, która koi wzrok. Pojawią się też organiczne, niesymetryczne formy. Widoczny będzie również design związany z recyklingiem, czyli tworzeniem nowych surowców i produktów z materiałów odpadowych, co generuje zupełnie nieznane do tej pory rozwiązania.

Lasting ideas_passionate + evocative

Trzeci trend to ponadczasowe pomysły, czyli estetyczny powrót do klasycznych wzorów połączony z nowoczesnymi pomysłami, które odpowiadają potrzebom współczesnych konsumentow. Taka reinterpretacja dobrze znanych koncepcji pozwala wykorzystywać je w elastyczny sposób, na nowo definiując tradycyjny design. Tutaj również pojawiają się materiały z recyklingu, a także kamienie – zwłaszcza marmury, które zapewniają trwałość, nieprzemijalność i funkcjonalność aranżacji. Ważną rolę odgrywają też tradycyjne rzemiosło oraz manufaktury, w których produkowane są pojedyncze przedmioty na zamówienie lub egzemplarze w limitowanej ilości.

Targi Ambiente 2023 – najważniejsze informacje

Targi Ambiente 2023 organizowane każdego roku we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wnętrzarskich wydarzeń roku, znakomita okazja, by zaprezentować swoje produkty z szeroko pojętego sektora dóbr konsumpcyjnych, nawiązać kontakty i zapoznać się ze światowymi trendami. Chcesz wziąć udział w taragach? Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej.

Kiedy i gdzie?

Kiedy i gdzie?

Targi odbędą się we Frankfurcie nad Menem, na terenie targowym Messe Frankfurt, w dniach 3 – 7 lutego 2023. W tym samym czasie i w te samej lokalizacji odbędą się również największe targi dekoracji świątecznych i sezonowych Christmasworld. Targi branży kreatywnej Creativeworld rozpoczną się 4 lutego.

Spotkania i wykłady ekspertów z branży odbędą się w Conzoom Solutions Academy w Sali Europa w hali 4.0. w piątek, sobotę, poniedziałek i wtorek o godzinie 11:45 oraz 14:45, a w niedzielę o godzinie 12:45 i 15:45.

Ambiente to targi dla branżystów, które umożliwiają zapoznanie się z wiodącymi trendami ze świata wyposażenia wnętrz, upominków oraz artykułów gospodarstwa domowego. Weź udział w tym niezwykłym wydarzeniu i znajdź się w centrum uwagi! Skorzystaj z okazji, aby zaprezentować swoje produkty najbardziej międzynarodowej publiczności na rynku dóbr konsumpcyjnych.


Media społecznościowe:

www.facebook.com/ambientefair

www.twitter.com/ambiente

www.instagram.com/ambientefair

www.ambiente-blog.com

Kontakt:

tel. 22 49 43 200

info@poland.messefrankfurt.com


Artykuł powstał we współpracy z Messe Frankfurt.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności