DorotaBykowska.pl - Architekt / projektant wnętrz

W ramach działalności projektuję i aranżuję wnętrza mieszkań, domów, obiektów biurowych oraz komercyjnych na terenie Bydgoszczy, Warszawy i okolic. Na mojej stronie znajdziesz kilkadziesiąt wizualizacji projektów wnętrz salonu, kuchni, łazienki czy przedpokoju – zachęcam Cię sprawdzenia portfolio.

Jestem architektem z wieloletnim doświadczeniem, dlatego wiem, jak ważne są oszczędności podczas urządzania nowego domu lub mieszkania oraz jak trudno jest sprostać oczekiwaniom wszystkich domowników. Z tego powodu do każdego projektu wnętrza podchodzę indywidualnie, aby spełnić założenia finansowe, funkcjonalne i estetyczne.

W ramach współpracy architektonicznej oferuję indywidualne konsultacje projektowe, kompleksowy lub częściowy projekt lub aranżację wnętrza, a także nadzór autorski nad realizacją projektu. Korzystając z usługi projektowania wnętrz, możesz liczyć na oszczędności poczynione na materiałach wykończeniowych czy zatrudnieniu firmy budowlanej – moja znajomość rynku oraz jego podmiotów pozwala na wiele negocjacji. Decydując się na pełny nadzór autorski nad projektem, zyskujesz gwarancję kontroli zgodności prac budowlanych i wykończeniowych z dokumentacją techniczną.

Posiadam wykształcenie kierunkowe oraz od wielu lat aktywnie realizuję się w zawodzie architekta. Ciągła współpraca ze specjalistami, udział w konferencjach i warsztatach, a także obecność na targach wnętrzarskich, pozwalają mi na tworzenie ponadczasowych, funkcjonalnych i odpowiadających potrzebom moich klientów wnętrz.

Zobacz, jakie korzyści otrzymasz, powierzając mi projekt lub aranżację Twojego mieszkania, domu lub wybranego wnętrza:

  • Konkurencyjne stawki za projekt lub aranżację m2 wnętrza.
  • Dyspozycyjność czasowa.
  • Kontakty do rzetelnych firm wykonawczych.
  • Terminowość oraz najwyższa jakość wykonania projektu regulowana poprzez odpowiednie ustalenia prawne.
  • Zakupy z projektantem wnętrz - Ty decydujesz, jakie produkty lub rozwiązania mają finalnie pojawić się w projekcie.
  • Koordynacja działań podwykonawców (terminy dostaw, jakość wykonania, zgodność z projektem) oraz bieżące raportowanie stanu realizacji.
  • Najlepsza oferta na produkty i materiały - dzięki znajomości rynku wynegocjuję dla Ciebie najlepszą ofertę.
  • Zlecenie wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami - zarówno estetycznymi, jak i finansowymi.
  • Fotorealistyczne wizualizacje projektu wnętrza.
  • Uczciwość i rzetelność wykonania projektu.

Zapraszam na moją stronę dorotabykowska.pl

Znajdź nas
Bydgoszcz
WWW