Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Warszawskie studio projektowe z kilkunastoletnim doświadczeniem, prowadzone przez małżeństwo architektów wnętrz. Aleksandra specjalizuje się we wnętrzach klasycznych, ciepłych, bogato wypełnionych a zarazem pełnych nowoczesnych aplikacji. Witold prowadzi głównie wnętrza nowoczesne, minimalistyczne z dużą ilością rozwiązań linearnych i płaszczyznowych. W portfolio pracowni znajduje się cały wachlarz projektów wnętrzarskich - klasyczne kawalerki, poddasza, kompaktowe rodzinne mieszkania do 100m2, apartamenty ponad 200m2, domy nowoczesne i klasyczne a nawet projekt wnętrza jednego z największych mieszkań na warszawskim Mokotowie 780m2.
Naszą pracownię cechuje skrupulatny i wnikliwy wywiad z inwestorami odnośnie ich preferencji i przyzwyczajeń, co zazwyczaj skutkuje udaną współpracą i efektem satysfakcjonującym wszystkie strony. Wieloletnie doświadczenie zawodowe na rynku warszawskim i ogólnokrajowym zaowocowało nawiązaniem współpracy z profesjonalnymi fachowcami wszystkich branż, które uczestniczą w tworzeniu naszych wnętrz. Naszym klientom służymy kontaktami do sprawdzonych ekip remontowych, stolarzy, ślusarzy, szklarzy, kamieniarzy itd. Pracownia Węgiełek Architekci Wnętrz mieści się w dzielnicy willowej na Mokotowie Służewie. Wszystkich zainteresowanych współpracą, ofertą serdecznie zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie.

Apartament Warszawa Muranów
Dom pod Konstancinem
Poddasze Mokotów
łazienka
Pokój dziewczynki 9 lat miłośniczki koni
Pokój dziewczynek
Pokój chłopca lat 11
Salon z kuchnią
Apartament Morskie Oko
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Joanna Ochnik 2
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Justyna Więsek
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Irmina Junka
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Homebook.pl
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Dagmara Żymełka
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Hanna Duszyńska
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Cerames
Węgiełek Architekci Wnętrz obserwuje użytkownika Antlabo
Nowe zdjęcie od Węgiełek Architekci Wnętrz
Sypialnia - zdjęcie od Węgiełek Architekci Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - Węgiełek Architekci Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!