Czego szukasz?
Zobacz także

_space architects - Architekt / projektant wnętrz

_SPACE _ARCHITECTS ARCHITEKCI TWOJEJ PRZESTRZENI

Biuro projektowe stworzone przez absolwentów Wydziału Architektury i Urbanistyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem twórców, którzy nie boją się podjąć wyzwania stworzenia idealnie do Was dopasowanej przestrzeni. Pracujemy łącząc zdobytą wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak architektura, projektowanie wnętrz, grafika i design.

JAK PRACUJEMY ?

Nasz sposób pracy jest oparty na kompleksowym procesie projektowym, obejmuje wszystkie ważne aspekty i dzieli się na cztery etapy projektowe: zaczynając od wstępnej analizy i przygotowania inspiracji, poprzez układy funkcjonalne i modelowanie wybranej koncepcji, następnie jej zwizualizowanie i przygotowanie rysunków wykonawczych , aż po finalną realizację i zadbanie o należyte funkcjonowanie miejsca. 

CZYM SIĘ ZAJUMUJEMY ?

Realizujemy projekty nie tylko wnętrz mieszkalnych ale także wnętrza komercyjne tj. hotelowe, restauracyjne, sklepowe oraz przestrzenie wystawiennicze. Współpracujemy ze stolarnią i dostawcami wyposażenia.

ZASIĘG

Realizujemy projekty na terenie całej Polski, głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Trójmieście.

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu: space.architekci@gmail.com