Czego szukasz?
Zobacz także

NN Design - Architekt / projektant wnętrz

Wystrój wnętrz mieszkalnych i usługowych Stworzę zarówno wygodne mieszkanie w bloku, funkcjonalny dom dla całej rodziny, jak i prestiżowe biuro czy wystrój wnętrza sklepu. Wszystkie projekty wnętrz tworzę zawsze według indywidualnych wizji z precyzją i dbałością o każdy szczegół. Zakres prac ustalam wspólnie, a ofertę cenową dostosowuję do Twojego budżetu. Zrealizuję każde Twoje wnętrzarskie marzenie. Jestem przygotowana na każde wyzwanie. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie kompleksowy projekt wnętrza.

Home Staging Dzięki doświadczeniu jestem w stanie każdą nieruchomość przygotować do szybkiej i zyskownej sprzedaży bądź wynajmu. Oferta Home Stagingu, czyli przygotowania nieruchomości pod inwestycję, skierowana jest do agentów nieruchomości, jak i indywidualnych sprzedawców. Przy niskim nakładzie finansowym (1-3% od wartości nieruchomości zmienię znajomą Ci przestrzeń tak, by stała się atrakcyjna dla większości nabywców, skracając czas sprzedaży do 40%, a jej wartość podnosząc nawet do 10-15%. Techniki Home Stagingu stosowane przeze mnie podnoszą prestiż nieruchomości, zwiększają grono zainteresowanych klientów i, co najważniejsze, pozwalają na uzyskanie od kupującego jak najlepszej ceny. Proces projektowy:

  1. SPOTKANIE Konsultacje, które zdefiniują twoje plany i oczekiwania
  2. INWENTARYZACJA Pomiary wnętrza, opis stanu faktycznego
  3. ARANŻACJA Rzuty pomieszczeń z nowym układem funkcjonalno-przestrzennym
  4. PROJEKT KONCEPCYJNY Określamy wymogi funkcjonalne wnętrza, ustalamy budżet inwestycji, wyznaczamy charakter wnętrza, poznajemy potencjał, wypracowujemy wspólne decyzje projektowe – całość przedstawiamy w formie moodboardów i wizualizacji
  5. WYBÓR WYPOSAŻENIA Lista materiałów i dobór wyposażenia wraz z kosztorysem

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Projektowanie i aranżacje wnętrz są procesem polegającym na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań pod względem estetycznym, konfrontacji ich z założonym budżetem, optymalizacją pod względem ekonomicznym i technicznym. Dzięki doświadczeniu mogę zaproponować rozwiązania, które są inspirujące, nieschematyczne, a zarazem racjonalne i wykonalne. Zależy mi, aby wnętrza, które projektuję miały harmonijne proporcje, były zaaranżowane światłem i materiałami, które są trwałe, naturalne i piękne. W pracy ogromną uwagę zwracam na detale zarówno w procesie projektowania, jak i na etapie wykonawstwa, który ma dla mnie szczególne znaczenie, gdyż decyduje o jakości wnętrza, trwałości i finalnym efekcie.

NN Design
NN Design jest obserwowany przez kuhlmann
NN Design
NN Design jest obserwowany przez Dziulka
NN Design
NN Design jest obserwowany przez Cerames
NN Design
NN Design
NN Design jest obserwowany przez Antlabo
NN Design
Nowe zdjęcie od NN Design
Kuchnia+-+zdj%C4%99cie+od+NN+Design
NN Design
Nowe zdjęcie od NN Design
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+NN+Design
NN Design
Nowe zdjęcie od NN Design
Jadalnia+-+zdj%C4%99cie+od+NN+Design
NN Design
Nowe zdjęcie od NN Design
Jadalnia+-+zdj%C4%99cie+od+NN+Design
NN Design
Nowe zdjęcie od NN Design
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+NN+Design