BLACK WEEK
Produkty przecenione
Sprawdź
Co szukasz?
Zobacz także

Kuchnie WFM Bielsko-Biała - Architekt / projektant wnętrz

Salon kuchni „Animacja” jest kontynuacją naszego 20-letniego doświadczenia w sprzedaży mebli kuchennych Wolsztyńskiej Fabryki Mebli na terenie Bielska-Białej i okolic.

Nazwa firmy „Animacja” Bożena Czernikowska podkreśla ideę handlową – pokazanie „żywej kuchni”. Animacja – ożywianie, zachęcanie do działania z łacińskiego anima – dusza. Odwiedzający nasz sklep w Bielsku-Białej mają możliwość sprawdzenia funkcjonalności ekspozycyjnych kuchni, samodzielnie otworzyć każdą szafkę, sprawdzić „na żywo” czy każda szuflada cicho i samoczynnie się domyka, które rozwiązanie otwierania szafek wiszących jest dla niego wygodniejsze oraz które z pokazanych rozwiązań w szafkach narożnych jest najbardziej funkcjonalne. Dzięki kompleksowej obsłudze, nie tracąc cennego czasu można w jednym miejscu realizować marzenia o pięknej, wygodnej kuchni stanowiącej całość z zaprojektowanym wnętrzem. Każdy może wybrać coś dla siebie spośród bogatej kolorystyki frontów, płyt korpusowych i blatów, różnorodnych uchwytów, przeszkleń w ramach aluminiowych lub stylizowanych ze szprosami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzamy ułatwiając podejmowanie decyzji o charakterze zabudowy mebli oraz dodatków do kuchni. Dbamy o funkcjonalność pomieszczenia i wygodę użytkowania sprzętów AGD. Staramy się aby każda kuchnia spełniała nawet najwyższe oczekiwania łącząc najnowsze rozwiązania techniczne, trwałość, estetykę oraz indywidualny styl wnętrza. Nowoczesny styl życia wymaga nowoczesnej kuchni i nie może być dziełem przypadku.

OFERUJEMY:

kompleksową aranżację zabudowy pomieszczenia kuchennego:
  • pomiar i projekt w specjalistycznym programie AutoCAD

  • schematy przyłączy instalacyjnych

  • doradztwo w doborze kolorystyki oraz rozwiązań technicznych

    markowe meble kuchenne na zamówienie wraz z wyposażeniem szafek i szuflad firmy BLUM sprzęt AGD do zabudowy tylko sprawdzonych i polecanych przez nas producentów transport i montaż zakupionych u nas mebli oraz sprzętu AGD opiekę gwarancyjną i pomoc w naprawie pogwarancyjnej modernizację istniejącej zabudowy kuchennej poprzez wymianę pojedynczych szafek, blatów lub sprzętu AGD do zabudowy pomoc w adaptacji mebli kuchennych przy przeprowadzkach