🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
FOX DEKORATOR

Opis

Firma ATLAS została założona ponad 25 lat temu w Łodzi. Obecnie tworzymy ogromny holding ponad 20 podmiotów - producentów chemii budowlanej i surowców wykorzystywanych do produkcji wyrobów budowlanych. Nasza infrastruktura obejmuje fabryki materiałów cementowych, gipsowych, dyspersyjnych i bitumicznych. Grupa ATLAS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku chemii budowlanej i odnoszącym sukcesy eksporterem - dostarczamy do ponad 30 krajów na całym świecie, w tym do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, krajów bałtyckich, Skandynawii, Iraku i wielu, wielu innych.

Portfolio Grupy ATLAS przygotowywane jest w zależności od aktualnego zapotrzebowania rynku i oczekiwań użytkowników. Zawiera ponad 1000 produktów i tysiące kompleksowych rozwiązań systemowych dla budownictwa i remontów budynków indywidualnych i wielorodzinnych dla inwestycji publicznych i przemysłowych. Intensywnie angażujemy się w aspekty społeczne - sztukę, edukację i pomoc potrzebującym.

Ale ATLAS to nie tylko jakość, technologia, odpowiedzialność społeczna i długoletnie doświadczenie rynkowe. To także projekt i dbałość o piękno i szczegóły.

FOX DEKORATOR to marka ekskluzywnych systemów dekoracji ściennych, które od prawie dwóch dekad tworzy rozwiązania dla tynków dekoracyjnych i farb. Nasza szeroka oferta obejmuje masy akrylowe, tynki mineralne, farby strukturalne i glazury, lakiery dekoracyjne.

Efekt kalahari
Efekt diamento
Efekt burza piaskowa
Trawertyn wapienny
Stiuk klasyczny
Piaskowiec
Industrialna rdza
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności