Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
George Azzar

Opis

Sklep meblowy George Azzar to nowoczesne i ekskluzywne meble do salonu, sypialni, kuchni, jadalni i innych pomieszczeń. Jesteśmy producentami mebli loftowych i industrialnych. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co potrzeba do urządzenie pięknego i funkcjonalnego wnętrza domu i mieszkania. Przeglądając naszą ofertę, każdy dostrzeże bogaty wybór mebli, o ciekawych formach i kształtach.

Duży wybór mebli to ogromy plus, bo dzięki temu każdy z Państwa zapewne znajdzie coś do swojego mieszkania i dzięki nam stworzy swój IDEALNY DOM. Bo to właśnie jest nasz cel Drogi Kliencie ! Byś mógł razem z nami stworzyć swój własny kąt – piękny, przytulny i niebanalny!

George Azzar jest obserwowany przez użytkownika LINIA WNĘTRZ - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ DOMÓW I MIESZKAŃ.
Nowe zdjęcie od George Azzar
Mała szara sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od George Azzar
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mała szara sypialnia, styl industrialny - George Azzar. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od George Azzar
Średni beżowy salon, styl skandynawski - zdjęcie od George Azzar
Aranżacje wnętrz - Salon: Średni beżowy salon, styl skandynawski - George Azzar. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od George Azzar
Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od George Azzar
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia, styl nowoczesny - George Azzar. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od George Azzar
Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od George Azzar
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia, styl nowoczesny - George Azzar. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od George Azzar
Średnie białe biuro, styl industrialny - zdjęcie od George Azzar
Aranżacje wnętrz - Biuro: Średnie białe biuro, styl industrialny - George Azzar. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!