zdjęcie główne profilu
Bucovers

Opis

Bucovers to polski producent zadaszeń basenowych oraz przesuwnych konstrukcji tarasowych. Siłą naszej firmy jest profesjonalizm, wysoka specjalizacja, znajomość branży i wiedza o technologii tworzenia zadaszeń basenowych. Dowodem tego są tysiące zakończonych sukcesem instalacji w całej Europie. Marka Bucovers to symbol innowacji, oferujemy swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, pomiarów, produkcji, kończąc na montażu zadaszenia.

Każdy model z naszej oferty klienci mogą dostosowywać do wielkości ich basenów. Pokrycia basenów marki Bucovers projektowane są indywidualnie. Nasza oferta obejmuje tak naprawdę nieograniczoną ilość zadaszeń i zaspokaja pełne spektrum potrzeb klientów. Możesz sam zaprojektować u nas swój model pokrycia basenu, ponieważ rozumiemy Państwa indywidualne wymagania i idealnie dopasujemy projekt do Państwa potrzeb. Z zaangażowaniem i pasją opracowujemy dla Państwa optymalne rozwiązania.

SPA ZONE
AURORA SPA
SKYWALL
DAYLIGHT
MOONLIGHT
SKYLINE DOUBLE
COMETA DOUBLE
SKYLINE UP
LUNAR UP
COMETA UP
ORBIT UP
PANORAMA
ECLIPSE
HORIZON
GRAVITY XL
SKYLINE
DISCOVERY
SZKLARNIA
STARDUST
Outdoor Concept - Nowość! Połączenie sauny w zestawie z zadaszeniem Bucovers.
Zadaszenie bez prowadnic - Bucovers
Najnowszy produkt w kolekcji Bucovers! - Copula
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności