Strukturadizajn - Architekt / projektant wnętrz

Wrocław to miasto, które nas inspiruje, emanuje pozytywną energią i zachęca do działania w niezwykle kreatywnej dziedzinie jaką jest architektura wnętrz. Jesteśmy zgranym zespołem projektantów, który pracuje w sektorze komercyjnym , jak i mieszkaniowym. Od wielkich powierzchni poprzez małe remonty kuchni i pojedyncze meble, każdemu Klientowi poświęcamy tyle samo uwagi i zaangażowania ,służymy naszym doświadczeniem.

Znudziły Ci się powtarzające się schematy i pomysły w aranżacjach przestrzeni ?

Kupujesz dom, nowe mieszkanie apartament lub biuro i chcesz wnętrza dopasowanego do Siebie i swoich potrzeb ?

A może chcesz odświeżyć przestrzeń w której mieszkasz lub pracujesz od lat?

Chciałbyś, żeby zaprojektować wnętrze Twojej wymarzonej cukierni, kafejki, restauracji lub… witryny Twojego sklepu? (tak, tak witryny sklepowe też mogą być piękne i sprawić, że potencjalny Klient z chęcią zajrzy do środka ) Jeżeli tak to zapraszamy do współpracy.

Wielu klientom odpowiada forma zdalna i możliwość obejrzenia wybranych materiałów w internecie, inni wolą każdy materiał i wyposażenie zobaczyć osobiście - wybór należy do Ciebie.

Usługi świadczymy głównie na terenie południowej Polski (Wrocław, Katowice, Dolny Śląsk), ale chętnie podejmiemy się także ambitnych projektów na terenie całego kraju. Oferujemy również możliwość wykonania projektów online.