Co szukasz?
Zobacz także

Pracownia Dobrych Wnętrz - Młody projektant

Specjalizujemy się w projektach mieszkań z rynku pierwotnego na wynajem. Ponieważ sami inwestujemy w nieruchomości, rozumiemy specyfikę rynku, a także potrzeby i wymagania inwestora. Nasze projekty nie kończą życia na ekranie monitora. To rzeczywiste realizacje, które generują założoną przez inwestora stopę zwrotu.

Oprócz projektowania mieszkań na wynajem specjalizujemy się w metamorfozach wnętrz. Jest to opcja dla osób, które potrzebują powiewu świeżości w swoich czterech ścianach przy niewielkim budżecie.

Mamy również za sobą kilkadziesiąt projektów kuchni IKEA, a meble z serii Metod nie mają przed nami tajemnic. Wiemy, w które elementy warto zainwestować, a co jest zbędnym dodatkiem. Jeśli samodzielny projekt Cię przerasta, a projektanci w sklepie nie są w stanie rozwiązać Twoich problemów, zapraszamy do nas!

Jeśli bardziej niż na projekcie zależy Ci na omówieniu poszczególnych etapów remontu; oszacowaniu czasu trwania remontu i poszczególnych jego kroków; weryfikacji pracy ekipy remontowej i stworzeniu rozsądnego sposobu rozliczania się z nią; pojedynczych pomysłach, które pomogą rozwiązać Twoje problemy i wątpliwości, to ta opcja jest dla Ciebie!

W naszej pracy stawiamy na jakość, prostotę i funkcjonalność, jednocześnie trzymając się założeń budżetu.

Znajdź nas
Gdańsk
WWW