Co szukasz?
Zobacz także

Red Pencil Design - Architekt / projektant wnętrz

Red Pencil Design to młoda firma powstała z pasji do projektowania i aranżacji wnętrz. Mając 5-6 lat, w zeszycie, w którym uczyłam się pisać i liczyć już powstawały moje pierwsze "projekty-rzuty". Szlify zawodowe zdobywałam w Krakowskiej Szkole Artystycznej (Szkoła Wnętrz i Przestrzeni), która pozwoliła mi uzupełnić niezbędną wiedzę teoretyczną, rozwijaną od najmłodszych lat kreatywność, wyczucie formy i koloru oraz chęć tworzenia estetycznych pomieszczeń z duszą. A więc projektantem i dekoratorem wnętrz jestem nie tylko z wykształcenia ale też z serca.

Wynik mojej pracy to punkt, w którym spotkała się moja wizja ze zdaniem i gustem klienta. W swoich projektach nie wybieram najprostszej drogi, myślę niestandardowo, zwracam uwagę na detale bo detal robi różnicę we wnętrzu - nadaje mu charakteru, wyszukuję oryginalne i funkcjonalne rozwiązania.

Siłą ciągle napędzającą mnie do działania jest możliwość obserwowania jak surowe wnętrze zmienia się w zaprojektowany przeze mnie ład. Prowadzę projekt od momentu użycia czerwonego kreślarskiego ołówka - czyli od surowych ścian, do w pełni urządzonego wnętrza, kiedy to ołówek mogę zamienić na elegancką, ołówkową spódnicę :)