Sakada Podłogi Tarasy - salon firmowy producenta podłóg drewnianych
  • Częstochowa

Opis

Sakada Podłogi Tarasy – salon firmowy Producent wysokiej jakości postarzanych podłóg drewnianych Sakada zaprasza do nowego salonu firmowego Sakada Podłogi Tarasy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, ceniących elegancję i solidność podłogi drewnianej, jak również do firm, którym zależy na wysokiej jakości produktach. Jako producent mamy olbrzymie możliwości stworzenia produktu specjalnie dopasowanego do potrzeb klienta, a nasze ceny pozostają konkurencyjne.

Salon Sakada Podłogi Tarasy opiera się na całościowym podejściu do tematu podłóg i tarasów, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę przy budowie lub remoncie domu oraz mieszkania. W naszej ofercie znajdą Państwo solidne i eleganckie parkiety, deski podłogowe wykonane z drewna egzotycznego, jak i klasycznego dębu i jesionu, panele laminowane oraz cały wachlarz listew przypodłogowych.

Jako firma rodzinna staramy się zapewnić indywidualną opiekę każdemu klientowi.

Jesteśmy lokalnym dystrybutorem tarasów z deski kompozytowych REHAU oraz wysokiej jakości paneli laminowanych i winylowych PARADOR. Do wszystkich produktów zapewniamy montaż a następnie obsługę posprzedażową.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności