MIURA - Architekt / projektant wnętrz

Za główny cel w pracy architekta stawiamy sobie kreacje idealnej przestrzeni. Przestrzeni, która stanowić bedzie nie tylko miejsce wypoczynku ale i tło dnia codziennego. Dlatego też tak ważne jest indywidualne i praktyczne podejście do każdego wnętrza. W przestrzeniach naszego projektu ponadczasowa elegancja w połaczeniu z nowoczesnym designem nadaje wnętrzu charakter i niepowtarzalny wyraz. Kombinacja ta pozwala wyrazic charakter i osobowość jej użytkowników. Nasza praca stanowi dla nas ogromną pasję i samorealizacje dlatego aktywnie korzystamy z wyjazdów szkoleniowych w Polsce i za granicą, aby być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami i aktualnymi trendami.

MIURA to pracownia projektowa założona przez Joannę i Chrystiana Szczurowskich.

Joanna Szczurowska - architekt wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Architektury Wnętrz. Pierwsze szlify projektowe zdobyła w renomowanych i nagradzanych pracowniach architektury wnętrz. Obecnie posiada liczne realizacje na terenie całego kraju. Jej styl to nowoczesna elegancja. W ramach projektu odpowiada za koncepcję, dobór materiałów oraz fotorealistyczne wizualizacje.

Chrystian Szczurowski - mgr inż arch. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zdobył głównie w światowej klasy pracowni RKW Rhode Kellermann Wawrowsky oraz w innych renomowanych polskich pracowniach architektonicznych przy znanych i nagradzanych projektach. Jego styl to klasyczna elegancja z elementami high-tech. W ramach projektu odpowiada za koncepcję, rozwiązania techniczne oraz pełnobranżową dokumentację.