Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
LYSNE.PL

Opis

LYSNE to polska marka nowoczesnego oświetlenia łącząca w sobie wyrafinowane wzornictwo z najwyższej jakości polskimi materiałami wykorzystując przy tym innowacyjną formę i kształt. Produkujemy nowoczesne lampy w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, inwestorów z branży HoReCa i studiów architektonicznych.

W asortymencie posiadamy:

 • plafony
 • lampy wiszące do kuchni i salonu
 • żyrandole
 • lampy podłogowe
 • drewniane lampy stojące
 • lampki nocne
 • lampy stołowe
 • kinkiety
Oświetlenie - KOLEKCJA MIRROR
Oświetlenie - kolekcja ECO
Lampy wiszące / Żyrandole
Lampy stojące
Lampki nocne
Kinkiety
Projekt oświetlenia w restauracji RATUSZOVEJ A.D 1954 w Poznaniu
Projekt wyposażenia wnętrza aparthotelu STEGNA FOREST w Stegnie
Hotel WILLA MARTI GOLD w Zakopanem
Projekt restauracji KARUZELA SMAKÓW w Krakowie
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa podłogowa BALI ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana lampa podłogowa BALI ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa podłogowa BILBAO ECO z wysięgnikiem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa podłogowa BILBAO ECO z wysięgnikiem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa podłogowa BARI ECO z regulacją kąta padania światła - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa podłogowa BARI ECO z regulacją kąta padania światła - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Salonowa lampa stojąca BILBAO ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Salonowa lampa stojąca BILBAO ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa podłogowa z wysięgnikiem BILBAO ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Lampa podłogowa z wysięgnikiem BILBAO ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Elegancka lampa stojąca CANCUN ECO z przegubem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Elegancka lampa stojąca CANCUN ECO z przegubem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Kinkiet ścienny CAPRI ECO z fornirowym abażurem do hotelu - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Kinkiet ścienny CAPRI ECO z fornirowym abażurem do hotelu - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa podłogowa CEDROS ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana lampa podłogowa CEDROS ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa stojąca do salonu CLIO ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana lampa stojąca do salonu CLIO ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa na stolik nocny CLIO ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Drewniana lampa na stolik nocny CLIO ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa przysufitowa do salonu DUBAJ ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Lampa przysufitowa do salonu DUBAJ ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa ścienna ELVORA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lampa ścienna ELVORA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Kinkiet ścienny ELVORA ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Kinkiet ścienny ELVORA ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Kinkiet ścienny z panelem LED FLORYDA ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Kinkiet ścienny z panelem LED FLORYDA ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Designerska lampa podłogowa GIZA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Designerska lampa podłogowa GIZA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa podłogowa GIZA ECO z kulami - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa podłogowa GIZA ECO z kulami - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa sufitowa GRENADA ECO do salonu - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa GRENADA ECO do salonu - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca HAITI ECO z nowoczesnym abażurem w kolorze dąb sonoma - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - : Lampa stojąca HAITI ECO z nowoczesnym abażurem w kolorze dąb sonoma - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa podłogowa HAITI ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Drewniana lampa podłogowa HAITI ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Żyrandol do salonu HAJFA ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Żyrandol do salonu HAJFA ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Designerska lampa wisząca HAJFA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Designerska lampa wisząca HAJFA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Stojąca lampa stołowa do salonu HONOLULU ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Stojąca lampa stołowa do salonu HONOLULU ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampka nocna HONOLULU ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lampka nocna HONOLULU ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Czworonożna lampa stojąca IBIZA ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Czworonożna lampa stojąca IBIZA ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Salonowa lampa stojąca KALIFORNIA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Salonowa lampa stojąca KALIFORNIA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Czarna lampa podłogowa KALIFORNIA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Czarna lampa podłogowa KALIFORNIA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca do nowoczesnej sypialni KALIFORNIA ECO z abażurem w odcieniu kasztanowym - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa stojąca do nowoczesnej sypialni KALIFORNIA ECO z abażurem w odcieniu kasztanowym - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Kinkiet ścienny LUANDA ECO z cylindrycznym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Kinkiet ścienny LUANDA ECO z cylindrycznym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca trójnóg MALMO ECO w starym złocie - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa stojąca trójnóg MALMO ECO w starym złocie - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Nowoczesna lampa ścienna MEDELIN ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Nowoczesna lampa ścienna MEDELIN ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Łazienkowy kinkiet MEDELIN ECO w kolorze bielonego dębu - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienkowy kinkiet MEDELIN ECO w kolorze bielonego dębu - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Kinkiet ścienny do sypialni MEDELIN ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Kinkiet ścienny do sypialni MEDELIN ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Nowoczesny plafon MEDINA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesny plafon MEDINA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca MEKSYK ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa stojąca MEKSYK ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Minimalistyczna lampa stojąca MEKSYK ECO w kolorze dębu - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Minimalistyczna lampa stojąca MEKSYK ECO w kolorze dębu - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa stojąca MIAMI ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana lampa stojąca MIAMI ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Drewniana lampa stojąca MIAMI ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Drewniana lampa stojąca MIAMI ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Nowoczesna oprawa ścienna MODENA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesna oprawa ścienna MODENA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Kinkiet ścienny MODENA ECO do sypialni - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Kinkiet ścienny MODENA ECO do sypialni - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Dwupłomienny zwis MONTANA ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dwupłomienny zwis MONTANA ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca do salonu MOSS ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa stojąca do salonu MOSS ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Biała lampa stojąca do salonu MOSS ECO w kolorze białego dębu - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Biała lampa stojąca do salonu MOSS ECO w kolorze białego dębu - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stołowa do salonu NICEA ECO w kolorze dębu bielonego - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa stołowa do salonu NICEA ECO w kolorze dębu bielonego - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampka na stolik nocny NICEA ECO z fornirowym abażurem - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lampka na stolik nocny NICEA ECO z fornirowym abażurem - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca do salonu PARYŻ ECO - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa stojąca do salonu PARYŻ ECO - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa stojąca do sypialni PARYŻ ECO z trzema nóżkami - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lampa stojąca do sypialni PARYŻ ECO z trzema nóżkami - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Żyrandol do salonu PORTO ECO nowoczesny - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Żyrandol do salonu PORTO ECO nowoczesny - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Żyrandol wiszący PUEBCLO ECO z abażurami z fornirów - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Żyrandol wiszący PUEBCLO ECO z abażurami z fornirów - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Trójpłomienna lampa wisząca PUEBLO ECO z cylindrycznymi abażurami - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Trójpłomienna lampa wisząca PUEBLO ECO z cylindrycznymi abażurami - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LYSNE.PL
Lampa wisząca RANGUN ECO z regulacją kąta padania światła - zdjęcie od LYSNE.PL
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca RANGUN ECO z regulacją kąta padania światła - LYSNE.PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

 • proste triki na wielkie zmiany
 • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
 • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności