Czas do szkoły! Sprawdź najlepsze promocje!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Lumina Deco to sklep oferujący szeroki asortyment lamp i oświetlenia do salonu, kuchni, czy też jadalni. Setki starannie wyselekcjonowanych propozycji, które doskonale odnajdą się w pomieszczeniach wszelakiego typu. Odpowiedni dobór światła odgrywa ogromną rolę w całym wystroju wnętrza - podkreśli ono najważniejsze elementy aranżacji, a dodatkowo nada pomieszczeniu wyjątkowy styl, estetykę i nastrój.

LUMINA DECO jest obserwowany przez użytkownika freshR - pracownia projektowa.
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Duża sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Duża sypialnia małżeńska, styl prowansalski - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Salon, styl glamour - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl glamour - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl nowoczesny - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Sypialnia, styl glamour - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia, styl glamour - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Hol / przedpokój, styl glamour - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!