Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
LUMINA DECO

Opis

Lumina Deco to sklep oferujący szeroki asortyment lamp i oświetlenia do salonu, kuchni, czy też jadalni. Setki starannie wyselekcjonowanych propozycji, które doskonale odnajdą się w pomieszczeniach wszelakiego typu. Odpowiedni dobór światła odgrywa ogromną rolę w całym wystroju wnętrza - podkreśli ono najważniejsze elementy aranżacji, a dodatkowo nada pomieszczeniu wyjątkowy styl, estetykę i nastrój.

LUMINA DECO jest obserwowany przez użytkownika freshR - pracownia projektowa.
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Duża sypialnia, styl prowansalski - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Duża sypialnia, styl prowansalski - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Salon, styl glamour - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl glamour - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl nowoczesny - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Sypialnia, styl glamour - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia, styl glamour - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LUMINA DECO
Hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od LUMINA DECO
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Hol / przedpokój, styl glamour - LUMINA DECO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności