MINIMALIZM UDOMOWIONY - zobacz dekoracje w trendzie!🤍
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt

Opis

Autorska pracownia projektowa uprawnionego architekta z Łodzi Marcina M. Sieradzkiego (uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w pełnym zakresie, członek ŁO IARP oraz członka elitarnego SARP) zajmuje się projektowaniem domów, willi, rezydencji. Działając na łódzkim rynku nieprzerwanie od 2005 roku, realizujemy projekty budowlane, wykonawcze, techniczne oraz architektoniczne, koncepcyjne, pełnobranżowe i instalacyjne. Dodatkowo studio projektuje wnętrza domów, mieszkań, apartamentów, biur, sklepów i innych lokali usługowych. Zajmujemy się również aranżacjami i koncepcjami architektonicznymi. Nie obce są nam projekty produktów, shop-in-shop, stoisk targowych, handlowych, POSM oraz projekty mebli. Biuro projektowe i architektoniczne prowadzi również relacje z urzędami, wykonuje nadzory, odbiory i obsługuje kompleksowo inwestycje wraz z kierownictwem budowy, nadzorem autorskim i funkcją inspektora inwestorskiego, jak i inwestora zastępczego. Zajmujemy się również sprawami nietypowymi, jak postępowania naprawcze, legalizacje, samowole budowlane, przeprowadzanie dowodu, opiniami o stanie technicznym, ekspertyzami technicznymi, inwentaryzacjami 2D i 3D, skomplikowanymi przebudowami, nadbudowami i rozbudowami. Specjalnością firmy są jednak projekty nowoczesnych i indywidualnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z ich wnętrzami realizowane kompleksowo od analizy terenu, uzyskania warunków zabudowy lub planu miejscowego, poprzez koncepcje architektoniczne z wizualizacjami i projekt budowlany na pozwolenie na budowę oraz projekt wykonawczy dla wykonawców wraz z kosztorysami i przedmiarami oraz ofertami handlowymi od hurtowni, sklepów i dostawców, kończąc na kierownictwie budowy, koordynacji budowy i prowadzeniu dokumentów formalno-prawnych oraz odbiorach częściowych i końcowych. Uzyskując dzięki temu dla Klienta i Inwestora wymarzony dom zrealizowany pod klucz oraz spokojnie i sprawnie przeprowadzony całościowy proces inwestycyjny budowy budynku.

Podwarszawska willa z basenem
Minimalistyczny dom jednorodzinny typu stodoła z poddaszem użytkowym
Futurystyczny dom jednorodzinny
Projekt tradycyjnego domu jednorodzinnego pod Łodzią
Przebudowa domu jednorodzinnego typu kostka
Nowoczesny dom jednorodzinny z nadwieszoną kondygnacją
Nowoczesna willa z basenem krytym pod Łodzią
Horyzontalny modernistyczny dom jednorodzinny
Energooszczędny dom jednorodzinny z basenem
dom parterowy z dachem dwuspadowym i garażem dwustanowiskowym
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym pod Łodzią
Nowoczesne mieszkania w starym budownictwie
Minimalistyczny dom parterowy
Skandynawska stodoła - nowoczesny dom pod Łodzią
Rezydencja pod Łodzią
Willa w Wilanowie
Rzut przyziemia w dom jednorodzinnym - parter - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Rzut przyziemia w dom jednorodzinnym - parter - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Podjazd do garażu i wejście do domu - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Podjazd do garażu i wejście do domu - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego pod Warszawą - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego pod Warszawą - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego pod Warszawą - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego pod Warszawą - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny z poddaszem i loggią - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom jednorodzinny z poddaszem i loggią - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt domu z dachem dwuspadowym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt domu z dachem dwuspadowym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt domu typu stodoła - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Projekt domu typu stodoła - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Widok domu od części basenowej - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Widok domu od części basenowej - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Oszklona elewacja tylna - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Oszklona elewacja tylna - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Klasyczny projekt domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Klasyczny projekt domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Tradycyjny dom jednorodzinny pod Łodzią - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Tradycyjny dom jednorodzinny pod Łodzią - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt domu jednorodzinnego pod Łodzią - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt domu jednorodzinnego pod Łodzią - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rzut piętra domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Rzut piętra domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom typu kostka - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom typu kostka - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projektowanie minimalistycznych domów łódź - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Projektowanie minimalistycznych domów łódź - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesny budynek jednorodzinny łódź - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Nowoczesny budynek jednorodzinny łódź - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rozbudowa domu jednorodzinnego łódx - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Rozbudowa domu jednorodzinnego łódx - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Przebudowa domu typu kostka - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Przebudowa domu typu kostka - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom typu kostka - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Dom typu kostka - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt domu jednorodzinnego łódź - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt domu jednorodzinnego łódź - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rozkład pomieszczeń w domu z sutereną - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Rozkład pomieszczeń w domu z sutereną - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt modernistycznego domu pod Warszawą - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Projekt modernistycznego domu pod Warszawą - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt elewacji i garażu budynku mieszkalnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt elewacji i garażu budynku mieszkalnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Schody: Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rozmieszczenie pomieszczeń w domu jednorodzinnym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Rozmieszczenie pomieszczeń w domu jednorodzinnym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rzuty elewacji domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Rzuty elewacji domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Willa z dachem dwuspadowym pod Łodzią - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Willa z dachem dwuspadowym pod Łodzią - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesna willa z basenem - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Nowoczesna willa z basenem - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Garaż w bryle budynku - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Ogród: Garaż w bryle budynku - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Elewacja nowoczesnego domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Elewacja nowoczesnego domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Minimalistyczny dom jednorodzinny typu stodoła - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Minimalistyczny dom jednorodzinny typu stodoła - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt modernistycznego budynku - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Projekt modernistycznego budynku - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Modernistyczny dom jednorodzinny na Mazurach - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Modernistyczny dom jednorodzinny na Mazurach - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dolna kondygnacja domu jednorodzinnego - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Biuro: Dolna kondygnacja domu jednorodzinnego - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rozkład pomieszczeń na górnej kondygnacji - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Rozkład pomieszczeń na górnej kondygnacji - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rozkład pomieszczeń na środkowej kondygnacji - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Salon: Rozkład pomieszczeń na środkowej kondygnacji - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Przekrój przez budynek jednorodzinny - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Przekrój przez budynek jednorodzinny - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny z płaskim dachem - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom jednorodzinny z płaskim dachem - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Oszklona fasada w budynku mieszkalnym jednorodzinnym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Schody: Oszklona fasada w budynku mieszkalnym jednorodzinnym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny modułowy z basenem - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Dom jednorodzinny modułowy z basenem - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Basen z domu jednorodzinym - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Ogród: Basen z domu jednorodzinym - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
- zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - : - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesny skandynawski dom - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Domy: Nowoczesny skandynawski dom - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Szklana fasada - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Szklana fasada - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesna elewacja - zdjęcie od BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt
Aranżacje wnętrz - Taras: Nowoczesna elewacja - BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - projektant, architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!