zdjęcie główne profilu
Krosagro - producent tuneli foliowych

Opis

Marka Krosagro to polski producent wysokiej klasy tuneli foliowych ze stali. Nasze produkty oferujemy zarówno ogrodnikom zajmującym się hobbystyczną uprawą warzyw i owoców, jak i profesjonalnym producentom roślin.

Dzięki uprawie roślin w tunelu foliowym możliwe jest wcześniejsze rozpoczęcie sezonu uprawowego i zakończenie go znacznie później niż w przypadku tradycyjnych upraw polowych. Folia o wysokiej przepuszczalności światła zapewnia izolację oraz pozwala na dostęp promieni słonecznych do uprawianych roślin. Tym samym proces uprawy jest o wiele bardziej wydajny, a plon znacznie większy.

Sprawdzone rozwiązania technologiczne, których skuteczność potwierdziło użytkowanie obiektów, pozwalają nam oferować tunele foliowe, które będą służyć przez wiele lat, opierając się nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym.

W ofercie Krosagro znajdują się także inne konstrukcje ze stali: namioty garażowe oraz namioty magazynowe.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności