Co szukasz?
Zobacz także

Elegance of Tailors - Architekt / projektant wnętrz

Nasza praca pomaga Klientom w podjęciu wielu trudnych decyzji jakie wiążą się z aranżacją wymarzonej przestrzeni. W Elegance of Tailors dbamy by projekt na każdym etapie był w pełni dopracowany i spełniał oczekiwania Klienta. Nasz zawód jest połączeniem pasji, sztuki i nieograniczonej wyobraźni, ubrany w konsekwentnie skrojone wnętrze. Zapewniamy indywidualne podejście oraz patrona projektu dla każdej inwestycji. Jesteśmy wyrozumiali i troszczymy się by wszystkie potrzeby zostały dopracowane w najmniejszym detalu. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy motywuje nas do dalszego działania i podejmowania wyzwań. Nieustannie się rozwiajmy, szkolimy, inspirujemy- dzięki temu możemy zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

Dla Państwa wygody nasz zakres działań jest w pełni elastyczny i dopasowany do potrzeb. W zależności czy Klienci oczekują od nas porady, ukierunkowania, pomysłu czy pełnego opracowania projektu wraz z opieką inwestycji - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomagamy zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze, dobrze wykonany projekt wyposażony w materiały z górnej półki potrafi podnieść wartość rynkową nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które w najbliższym czasie planują urządzić swoje wymarzone wnętrze, przeróbki deweloperskie lub potrzebują wsparcia przy trudnym remoncie. Jesteśmy gotowi do wsółpracy nie tylko na terenie Warszawy.

Elegance of Tailors

tel. 693-722-175

mail: kontakt@eleganceoftailors.pl