Czego szukasz?
Zobacz także

Biuro projektowe NOWAforma - Architekt / projektant wnętrz

rakowska firma NOWAFORMA WNĘTRZA to autorski projekt Agnieszki Bednarczyk-Mleczko i Rafała Mleczko. Już dziesięć lat udoskonalamy nasz sposób pracy, wciąż weryfikujemy zestaw używanych materiałów i technik, by tworzyć trwałe i doskonale dostosowane do oczekiwań naszych klientów projekty i realizacje. Aranżujemy wnętrza prywatne (mieszkania, apartamenty, lofty, domy, posiadłości etc.), publiczne i komercyjne (restauracje, urzędy, sklepy, biura etc.)

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i realizujemy kompleksowe usługi architektoniczne. Prowadzimy działalność na terenie m.in.: Krakowa, Katowic i Bielska-Białej.

Nasza oferta obejmuje:

wszechstronne aranżowanie wnętrz mieszkalnych: mieszkań, domów, rezydencji, kuchni, łazienek, przestrzeni jadalnych, dziennych, sypialnych, pokoi dziecięcych, siłowni, basenów, sauny

urządzanie wnętrz i przestrzeni publicznych i komercyjnych: sklepów, salonów sprzedaży, biur, centrów rekreacyjnych, sal konferencyjnych

nadzorujemy wykonanie wszystkich naszych projektów kompleksowa obsługa z zakresu architektury wnętrz: wykonanie pełnej dokumentacji; przygotowanie wszystkich wymaganych przez Prawo Budowlane pozwoleń i uzgodnień; przestrzenie komercyjne wyposażamy we wszystkie wymagane opinie rzeczoznawców i specjalistów (ds. BHP, ds. higieniczno-sanitarnych, ds. PPOŻ)

projekty branżowe wykonujemy na specjalne życzenie i według szczegółowych ustaleń dostarczonych przez inwestora

Nasze projekty wnętrz np. mieszkań i biur cechuje niepowtarzalny styl i dopasowanie do gustu oraz potrzeb klienta. Współpracując z biurem architektonicznym NowaFORMA macie Państwo gwarancję, że otrzymany projekt będzie spełniał Wasze oczekiwania i przyczyni się do sukcesów w życiu i biznesie.

Znajdź nas
Kraków
WWW