Krzemowski Producent Stolarki Drewnianej

Krzemowski Producent Stolarki Drewnianej - Producent

Firma Producent Stolarki Drewnianej KRZEMOWSKI Zakład Stolarski Zygmunt Krzemowski istnieje od 1985 roku. Powstała z rzemieślniczej pasji i miłości do drewna, którego unikatowe właściwości do dziś są naszą niegasnącą inspiracją.

Wykorzystywane przez nas surowce przechodzą staranną segregację, dzięki czemu możemy oferować Państwu produkty spełniające najwyższe standardy jakości. W toku produkcji bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, a stale powiększany park maszynowy pozwala nam na świadczenie usług z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Szczególną wagę i dbałość przykładamy do proponowanych Państwu materiałów, dlatego nasi dostawcy to firmy o uznanej renomie, którą weryfikujemy na co dzień przez lata współpracy.

Wykonane przez nas realizacje bazują na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy, a także dokładności naszych wykwalifikowanych pracowników, dając w efekcie niepowtarzalny produkt, którego staranność i ręczne wykonanie odzwierciedla życzenia naszych Klientów.

Nasze produkty cieszą się powodzeniem na całym świecie, znajdując swoich zadowolonych odbiorców m.in. w Wielkiej Brytanii czy Izraelu.

Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego chętnie wykonujemy zlecenia zgodne z indywidualnymi projektami Klienta. Służymy wsparciem i pomocą techniczną na całym etapie realizacji, tak aby efekt finalny przynosił satysfakcję nie tylko nam, ale i Państwu. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in.:

Drzwi drewniane wewnętrzne Drzwi drewniane zewnętrzne Okiennice drewniane Meble drewniane Stolarkę odtworzeniową Podłogi drewniane Tarasy drewniane Schody drewniane Listwy ozdobne przypodłogowe Parapety wewnętrzne Blaty drewniane

Znajdź nas
Brzeg
WWW