Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
zdjęcie główne profilu
krainablasku.eu

Opis

Zajmujemy się sprzedażą online produktów do utrzymania czystości, produktów FMCG, profesjonalnych systemów utrzymania czystości oraz higieny, a także drobnego sprzętu wyposażenia wnętrz takiego jak kosze na odpady, kosze na bieliznę, pojemniki na żywność itp.
W naszej ofercie znajduję ponad 10000 produktów najwyższej jakości. My nie lubimy przepłacać dlatego naszym nadrzędnym celem jest oferowanie Państwu produktów w możliwie najniższych cenach.

Współpracujemy z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Stałe kontakty z producentami oraz aktywne uczestnictwo w targach, szkoleniach daje nam możliwość oferowania wszystkich nowości pojawiających na rynku. Cały czas szukamy nowych dostawców aby poszerzać oferowany asortyment.

Naszą firmę tworzą ludzie z wielkim zapałem do pracy. Każdego dnia pracujemy z wielkim zaangażowaniem aby Państwa zamówienia nie zależnie od wielkości były realizowane na najwyższym poziomie.

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności