Świętujemy Dzień Kawy ☕ Tylko dziś rabaty na stoliki kawowe!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
LEDLIGHT.pl

Opis

Sklep ledlight.pl to firma, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Współpracujemy z producentami polskimi jak i zagranicy takimi jak: DLight, V-TAC, Orno, Struhm, Horoz Electric.

W naszym sklepie, który dostępny jest online 24 godzinny na dobę, przez 7 dni w tygodniu można zamówić oświetlenie wewnętrzne – oczka sufitowe, oprawy schodowe, lampy ścienne, sufitowe oraz podłogowe. Wśród oświetlenia zewnętrznego posiadamy naświetlacze i halogeny LED, oprawy najazdowe oraz lampy ścienne i stojące.

Oprócz źródeł światła w ofercie posiadamy także domofony, wideofony, gniazdka i wyłączniki.

W ofercie dostępne mamy też źródła światła: żarówki LED, naświetlacze oraz taśmy LED.

Zapraszamy do zakupów!

Nowe zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia, styl nowoczesny - LEDLIGHT.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Jadalnia, styl skandynawski - zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia, styl skandynawski - LEDLIGHT.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Salon, styl industrialny - zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl industrialny - LEDLIGHT.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Mały biały salon, styl skandynawski - zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Mały biały salon, styl skandynawski - LEDLIGHT.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od LEDLIGHT.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl nowoczesny - LEDLIGHT.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!