zdjęcie główne profilu
www.starecegly.com

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płytek dekoracyjnych oraz oraz mebli. Nasze produkty mają bardzo szerokie zastosowanie, zaczynając od elewacji zewnętrznych budynków przez wykańczanie wnętrz ( ścianki dekoracyjne, parapety, podłogi ) oraz elementy małej architektury w ogrodzie, po renowację zabytków, remontowanie barów, restauracji, budowanie piwniczek z winem, kominków.

Naszym kluczowym produktem są płytki wykonane z oryginalnej XIX wiecznej cegły pochodzącej z rozbiórki historycznych budynków. Staramy się nadać cegle nowe życie poprzez zastosowanie ich w nowoczesnej architekturze. Dzieki naszym produktom możecie Państwo wprowadzić do swoich domów niepowtarzalny styl.

Zajmujemy się produkcją płytek z cegły, narożników, parapetów, plytek podłogowych, mebli min stołów, blatów kuchennych, ram obrazów, ram luster z belek stropowych pochodzacych z XIX wiecznych budynków.

Farba tablicowa magnetyczna
Cegły ręcznie formowane - oryginalna ceramika
Stare cegły w sypialni
Stylowe grzejniki
Stara cegla w salonie.
Impregnaty
Stara cegla w kuchni.
Stara cegła w łazience.
Stara cegła w nowoczesnych wnętrzach.
CEGLANE INSPIRACJE DLA TWOJEGO DOMU
PŁYTKI Z CEGŁY W SYPIALNI
PŁYTKI Z CEGŁY W ŁAZIENCE
FARBA TABLICOWA W POKOJU DZIECIĘCYM
PŁYTKI Z CEGŁY W SALONIE
STARA CEGŁA W KUCHNI
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności