🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
CCLOFT

Opis

CCLOFT – Z miłości do drewna – to marka produkująca meble i dekoracje w stylu loft oraz industrial. Poszukujemy minimalistycznych form, które wprowadzają czystość i przejrzystość we wnętrzu nadając jednocześnie elegancji i szyku. Zwykłe połączenie stali i naturalnego drewna daje nam niezwykły produkt oraz efekt ,,wow”. Stalowe malowane proszkowo , najlepszymi lakierami konstrukcje zapewniają jakość i styl , a blaty wykonane z drewna dębowego poddawanego procesowi olejowania wytrzymałym olejem oraz specjalnej aplikacji wzorów nadają niepowtarzalności produktu.

Figurki Dekoracyjne CCLOFT
CCLOFT
CCLOFT 4 lata temu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciekawych i niespotykanych figurek dekoracyjnych marki CCLOFT . więcej na www.ccloft.pl figurka dekoracyjna CCLOFT "Big Love"
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności