Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
Studio94

Opis

Zajmuje się projektowaniem wnętrz:

  • pojedynczych
  • mieszkań
  • domów
  • komercyjnych oraz doradzam w doborze palety kolorystycznej i dodatków. Pomagamy również w home stangingu - uatrakcyjnianiu mieszkań przed ich sprzedażą.
Sypialnia w domu pod Krakowem
Łazienka w apartamencie
W apartamencie
Sypialnia w mieszkaniu w Katowicach
Studio94 jest obserwowany przez użytkownika mojasztuka.
Studio94 jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
Nowe zdjęcie od Studio94
Sypialnia w domu pod Krakowem - Średnia czarna sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od Studio94
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia w domu pod Krakowem - Średnia czarna sypialnia, styl skandynawski - Studio94. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Studio94
Łazienka w apartamencie - Średnia bez okna z lustrem z marmurową podłogą łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio94
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w apartamencie - Średnia bez okna z lustrem z marmurową podłogą łazienka, styl nowoczesny - Studio94. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Studio94
W apartamencie - Średni szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio94
Aranżacje wnętrz - Salon: W apartamencie - Średni szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - Studio94. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Studio94
Sypialnia w mieszkaniu w Katowicach - Duża szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio94
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia w mieszkaniu w Katowicach - Duża szara sypialnia, styl nowoczesny - Studio94. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności