SOTBE - Sklep

W ofercie posiadamy baterie łazienkowe i kuchenne w stylu skandynawskim.

Skandynawskie domy łączą w sobie prostotę i minimalizm z wysoką jakością i dbałością o naturalne środowisko. Chcemy, by te wartości wyróżniały również Twoje mieszkanie, dlatego proponujemy Ci baterie łazienkowe i kuchenne w stylu skandynawskim.

Dlaczego styl skandynawski?

Styl skandynawski to prostota, minimalizm i jasne barwy. Kolorem, jaki dominuje w skandynawskich wnętrzach, jest biel przełamana ciepłem naturalnego drewna.

Aranżacje domów i wnętrz w stylu skandynawskim są nowoczesne, oszczędne, ale harmonijne i tchnące spokojem. Chłód białych ścian ocieplają dodatki w pastelowych, kojących kolorach i światło – dobrane z namysłem lampy, kominki, kolorowe dekoracje. W pokojach i salonach królują kolorowe poduszki, miękkie i ciepłe tkaniny. Sprawiają, że chłodne wnętrze staje się bardziej przytulne, oswojone.

W łazienkach i kuchniach oprócz oświetlenia podobną rolę pełnią właśnie baterie stojące i baterie naścienne. Podkreślają formę głównego wyposażenia: wanny, kabiny prysznicowej i mebli. Dopełniają estetykę i wygodę wnętrza.

Projektantom, którzy tworzyli nasze baterie do umywalek, kuchni i natrysków przyświecały jasne cele: Twoja wygoda podczas korzystania z wody, oszczędność w Twoim budżecie oraz korzyści dla środowiska. Jednocześnie prosta forma armatury miała podkreślić piękno Twojego wnętrza.

Znajdź nas
Warszawa
WWW
SOTBE
Nowe zdjęcie od SOTBE
Kuchnia+-+zdj%C4%99cie+od+SOTBE