Czego szukasz?
Zobacz także

mojasztuka - Artysta, designer

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających profil mojasztuka. Nazywam się Iwo Kędzierski i jestem autorem prezentowanych poniżej prac artystycznych.

Czym jest mojasztuka? Jest w pełni autorską galerią prezentującą moją artystyczną twórczość. Jest formą dawania innym zadowolenia z samych siebie. Dzięki obrazom mojasztuka możecie nadać swojej życiowej przestrzeni charakter i nastrój dokładnie taki jaki oczekujecie. Bez posiłkowania się narzuconymi masowymi produktami. Dzięki mojasztuka możecie mieszkać jak Wam w duszy gra. Sam osobiście sztuką zajmuje się od wielu, wielu lat. Począwszy od wykształcenia w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie po ukończone studia w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Co wyróżnia mojasztuka? Przede wszystkim oryginalność oferowanych obrazów. W swojej pracy staram się unikać utartych ścieżek, przez co osiągam rezultaty nieosiągalne nigdzie indziej! Wszystkie moje prace występują w limitowanych nakładach (grafika - fotografia) i oryginały – 1egzemplaż w przypadku technik tradycyjnych jak rysunek i malarstwo.

Moją specjalizacją są: rysunek współczesny piórem i grafika komputerowa. Nie obce jest mi też malarstwo i fotografia, wszystkie te techniki będę chciał Wam zaprezentować i zaoferować.

Życzę miłego oglądania i owocnych wyborów.

Z pozdrowieniami Iwo Kędzierski