🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
LUXOLAR

Opis

Firma Luxolar powstała w roku 1990. Jej działalność od początku skupiała się na produkcyjnym segmencie branży oświetleniowej. Trendy i warunki rynkowe, a także chęć tworzenia produktów najwyższej jakości zadecydowały, iż w ostatniej dekadzie nasze działania skupiliśmy na produkcji mało i średnio seryjnej ze szczególnym wskazaniem na jakość wykończenia – cechę jakże istotną dla satysfakcji klienta. Wytwarzany obecnie asortyment stanowią głównie: żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe, lampy nocne, świeczniki.

Aktualnie w swojej ofercie mamy ponad 200 rodzin oświetleniowych. Produkujemy także niepowtarzalne, niekiedy w całości tworzone ręcznie kolekcje oświetleniowe z ręczną dekoracją szkła dopasowaną do wyszukanych i wyrachowanych gustów klientów. Zdobyte doświadczenie i pasja z jaką tworzymy nasze wyroby daje nam możliwość podjęcia się realizacji nietypowych i niestandardowych zamówień, które stanowią dla nas zawodowe wyzwania na miarę naszych profesjonalnych możliwości.

Nowe zdjęcie od LUXOLAR
Pokój dziecka, styl nowoczesny - zdjęcie od LUXOLAR
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój dziecka, styl nowoczesny - LUXOLAR. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności