🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
Ggrupa

Opis

Biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu indywidualnych domów jednorodzinnych. Działamy na terenie całej Polski od 2016 roku.

Projektujemy domy na podstawie wytycznych funkcjonalno-przestrzennych oraz estetycznych klienta. Projekty powstające w naszej pracowni są optymalnym odzwierciedleniem wizji klienta.

Nasze domy są dostosowane do uwarunkowań miejsca, w którym powstają - kontekstu przestrzennego, wymiarów i kształtu działki oraz ukierunkowania na strony świata. Obiekty w pełni wykorzystują więc zalety zastanej przestrzeni, kreatywne rozwiązania przestrzenne niwelują ewentualne niedoskonałości działki, a odpowiednie ukierunkowanie domu sprawia, że wszystkie pomieszczenia są zawsze odpowiednio nasłonecznione.

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych projektantów - każdy dom traktujemy jak nowe i fascynujące wyzwanie - dzięki czemu za każdym razem efekt jest niepowtarzalny.

Zakres naszych usług obejmuje projekty architektoniczne, budowlane oraz wykonawcze domów jednorodzinnych, oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Dom z werandą
Przebudowa domu w Sandefjord
Czarna stodoła
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności