NOMET - Producent

Firma NOMET jest obecnie jednym z największych producentów akcesoriów meblowych w Polsce. Jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale oraz oferującym wyroby własnej produkcji. W bogatym asortymencie znajdują się m.in.:

  • akcesoria meblowe: uchwyty, gałki, nóżki, wieszaki, zawiasy;
  • kosze cargo do kuchni oraz kosze do garderoby, relingi i systemy kolumn;
  • akcesoria budowlane: klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych;
  • inne akcesoria.

Obecnie w firmie Nomet zatrudnionych jest ponad 500 doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym możemy oferować swoim Klientom szeroki wachlarz wyrobów spełniających najwyższe standardy. Firma Nomet od wielu lat zajmuje się m.in. produkcją klamek. Projektując je ma na względzie zarówno najnowocześniejsze trendy jak i fakt, by każdy wzór klamki miał swój niepowtarzalny styl i charakter.

Prestiż Nasze wzornictwo, technologie, innowacyjność oraz funkcjonalność kolejny raz zdobywają uznanie szerokiej kapituły konkursu „Diament Meblarstwa” organizowanego od 2006 roku przez Wydawnictwo Meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl S.A.

Bezpieczeństwo Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia, potwierdza to Atest Higieniczny BK/B/0001/01/2018 wydany przez Państwowy Zakład Higieny.

Jakość Stosujemy wieloetapową kontrolę jakości dającą pewność, że wprowadzane przez nas na rynek produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne. Trwałość potwierdzają przeprowadzane na naszych klamkach testy 200 000 cykli. Odporność na korozję potwierdzają badania wykonywane w laboratoryjnych warunkach z zastosowaniem specjalistycznej komory solnej wg PN-EN ISO 9227:2012

Polskie Normy Deklarujemy pełną zgodność naszych produktów z wymaganą normą PN-EN 1906:2012

Certyfikacja Wdrożyliśmy i stosujemy zintegrowany system zarządzania oraz zarządzania środowiskowego ISO 9001:2015, ISO 14001:2015