🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
UNIPROJEKT
  • Warszawa

Opis

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, hal magazynowych i przemysłowych, budynków użyteczności publicznej i budynków usługowych.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji oraz postępowań administracyjnych, połączone z kompetencjami związanymi z organami administracji publicznej, umożliwi nam przeprowadzenie Twojej inwestycji optymalnie i bez przykrych niespodzianek.

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, legalizacji samowoli budowlanej. Łącząc kompetencje z dziedziny prawa, w tym prawa budowlanego, jako jedna z nielicznych kancelarii potrafimy wyprowadzić Inwestora z bardzo poważnych i zawiłych kłopotów. Nie skupiamy się na formalnym opóźnianiu nieuniknionego, kolejnymi odwołaniami, jak robi to większość kancelarii nie posiadających kompetencji branżowych, lecz rozwiązujemy problem na etapie postępowań administracyjnych (tj. Wydział Architektury, Nadzór Budowlany).

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności