🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
AS Decor Interiors

Opis

AS Decor Interiors powstało z pasji do projektowania, zapału do pracy oraz tworzenia pięknych, ponadczasowych oraz funkcjonalnych wnętrz. Ideą przyświecającą naszej pracy jest połączenie piękna, harmonii i proporcji kształtów zamkniętych w niepowtarzalnym projekcie. Opierając się na posiadanym doświadczeniu oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Łączymy profesjonalizm, rzetelność z dbałością o jakość i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.

Zaprojektujemy zarówno wygodne mieszkanie w bloku, funkcjonalny dom dla całej rodziny jak i hotel, restaurację czy biuro. Wszystkie projekty wnętrz tworzymy zawsze według indywidualnych wizji z precyzją i dbałością o każdy szczegół. Zakres prac ustalamy wspólnie, a ofertę cenową dostosowujemy do Twojego budżetu. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie kompleksowy projekt wnętrza, jak również służymy pomocą przy nadzorze prac czy realizacji "pod klucz".

Nowoczena elegancja
Apartament Harmonia
Przedszkole Zielona Sówka
Modern Chic
Pastelowo
Metamorfoza kwiaciarni
Metamorfoza kuchni Gdynia
Metamorfoza kuchni Gniewino
Metamorfoza łazienek Hotel Dom Marynarza
Black & White
Metamorfoza łazienki
Restauracja La Kłeza
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności