Co szukasz?
Zobacz także

LOFTEM Anna Brzezińska - Sklep

Marka Loftem powstała z pasji do minimalizmu i prostych rozwiązań. Nasze industrialne i loftowe meble to mariaż geometrycznych form, niebanalnego wzornictwa i dbałości o precyzję wykonania każdego detalu. Do produkcji wykorzystujemy surowce najwyższej jakości, a współpracując ze świetnymi fachowcami dajemy gwarancję profesjonalnego wykonania. Pragniemy tworzyć nowoczesne, ale nie nudne wnętrza, dlatego w swoją pracę wkładamy wiele wysiłku i zaangażowania. Ciągle szukamy nowych rozwiązań i podążamy za nieznanym. w tym upatrujemy nasz rozwój.

Produkowane przez naszą firmę meble wykonane są ręcznie z wysokiej jakości surowców. Dbałość o szczegóły i sposób wykończenia, w połączeniu z nowoczesną formą, są wizytówką naszych produktów. Nadadzą niepowtarzalny i ponadczasowy charakter każdego wnętrza. Specjalizujemy się w produkcji loftowych stołów i stolików kawowych, nowoczesnych regałów i toaletek oraz konsoli i półek. Nasze industrialne meble świetnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach, zarówno w kuchni, jadalni, salonie, sypialni i przedpokoju. Produkujemy również meble na indywidualne zamówienie Klientów, dopasowując się do ich potrzeb. w swojej ofercie mamy również meble do firm, biur, restauracji i hoteli.

Prezentowane na naszej stronie zdjęcia produktów, na których widzimy wzory tkanin, odcienie blatów, fakturę na profilach metalowych itp. mogą nieco odbiegać od rzeczywistego wyglądu. Może to być związane z oświetleniem produktu podczas sesji fotograficznej, parametrami monitora bądź przeglądarki. Przykładając ogromną wagę do wykończenia naszych produktów oraz przedstawienia najbardziej realnego ich wyglądu pragniemy poinformować, że prezentowane przez nas zdjęcia stanowią jedynie materiał poglądowy i nie stanowią podstaw do reklamacji. Gotowe wyroby można oglądać w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym umówieniu.

Loftem to prosty plan na wnętrze.

LOFTEM Anna Brzezińska
LOFTEM Anna Brzezińska
Nowe zdjęcie od LOFTEM Anna Brzezińska
-+zdj%C4%99cie+od+LOFTEM+Anna+Brzezi%C5%84ska