🌞 SKANDYNAWSKIE LATO - odkryj produkty w trendzie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
MARO HOME

Opis

Zakład Produkcyjno-Handlowy MARO Producent pościeli z Radomia jest firmą istniejącą od 1992r.

Podstawowym zajęciem firmy jest produkcja artykułów pościelowych i dekoracyjnej bielizny stołowej przedstawionych szczegółowo w ofercie handlowej na naszej stronie

Firma nasza prócz produkcji art. pościelowych z tkanin takich jak Bawełna, Kora, Satyna, Flanela produkuje również wyroby pościelowe z dzianin FROTTE i JERSEY w pełnej kolorystyce zarówno kpl. pościeli jak również prześcieradła z gumą , zajmujemy się również produkcją obrusów plamoodpornych, żakardowych, atłasowych w różnorodnym kształcie i dowolnym rozmiarze. Ponadto wykonujemy dekoracyjne pokrowce na krzesła bankietowe i dekoracyjne falbany przystołowe (skirtingi), dostosowując kolorystykę zarówno pokrowców jak i dekoracyjnych falban przystołowych do istniejącego już wystroju sali bankietowej, lub weselnej klienta. Zajmujemy się również wykonywaniem haftu maszynowego oraz opracowywaniem wzorów hafciarskich tj. loga, znaki graficzne, aplikacje, napisy, obrazy, proporce itp.

MARO HOME jest obserwowany przez użytkownika LINIA WNĘTRZ - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ DOMÓW I MIESZKAŃ.
Nowe zdjęcie od MARO HOME
Sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od MARO HOME
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia, styl skandynawski - MARO HOME. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!