Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Z500 to nowoczesna, międzynarodowa firma architektoniczna, specjalizująca się w projektowaniu i realizacji domów jednorodzinnych.

Projekty marki Z500 wyróżnia atrakcyjny design, praktyczne rozwiązania, profesjonalne wsparcie ekspertów oraz społeczność budujących. Zaprojektowane domy powstają z naciskiem na ekonomikę budowy, energooszczędność, estetykę i użyteczność w codziennym życiu.

Z ponad 800 projektów Z500 każdy dobierze dom idealny dla siebie, dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości. W naszej standardowej ofercie znajdziesz domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe w zakresach powierzchni od 40 do 280m2. Dla najbardziej wymagających inwestorów przygotowaliśmy specjalną propozycję luksusowych rezydencji o wielkości przekraczającej 300m2.

Projektanci Z500 wypracowali własny, niepowtarzalny styl architektury. Tak powstały oryginalne linie projektów nowoczesnych oraz tradycyjnych (np. kolekcja Parto, Castilio itp.). Konstrukcje domów powstają w oparciu o współczesne, sprawdzone i ogólnodostępne rozwiązania oraz materiały budowlane. Doświadczeni inżynierowie dbają o każdy detal rysunków technicznych zapewniając najwyższą jakość dokumentacji projektowej. Dzięki temu szybko i oszczędnie zbudujesz dom w jednej z wielu dostępnych technologii : domy murowane, domy drewniane, z bali, keramzytowe, z betonu komórkowego. Specjalne pakiety (EKO ready lub PASSIVE HOUSE) pozwolą zbudować domy wysoce energooszczędne lub pasywne.

Pamiętaj jednak, że Z500 to coś więcej niż projekt domu! Zajmujemy się kompleksową realizacją całej inwestycji. Pomożemy Ci w adaptacji projektu, załatwieniu wszystkich formalności oraz uzyskaniu kredytu hipotecznego na atrakcyjnych warunkach.

Realizując budowę domu Z500 masz gwarancję jakości materiałów i wykonawstwa, terminów oddania poszczególnych etapów oraz jednej, stałej ceny, która obowiązuje od początku do końca współpracy.

Z500 to projekt, formalności, kredyt i budowa w jednym miejscu.

Tak powstają pomysły na wygodne życie.

Z500 Idea
Z500 obserwuje użytkownika Mikołaj Roszak, Inc.
Z500 obserwuje użytkownika Serz Chuk
Z500 obserwuje użytkownika Marysia Sz 28
Z500 obserwuje użytkownika cisowianka
Z500 obserwuje użytkownika Bożena Na 8
Z500 obserwuje użytkownika MIKOŁAJ ROSZAK
Z500 obserwuje użytkownika =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza
Z500 obserwuje użytkownika Lux4home™
Z500 obserwuje użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości
Z500 obserwuje użytkownika Ewa