Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Prowadzę autorską pracownią architektury wnętrz oraz krajobrazu w ramach której oferuję:

• kompleksowe aranżacje i projekty wnętrz: koncepcyjne oraz wykonawcze • projekty ogrodów i zagospodarowania terenów zielonych przestrzeni prywatnej i publicznej • wizualizacje wewnętrzne, zewnętrzne oraz produktowe

W obliczu licznych, zmieniających się sezonowo trendów, pomagam inwestorom odnaleźć własny, unikalny styl, który będzie się rozwijał i ewoluował wraz z mieszkańcami jednocześnie pozostając ponadczasowym. Dla każdego budżetu stawiam na jakość, zawsze szukam najlepszych rozwiązań i pomagam w podejmowaniu trudnych decyzji. Szukam atutów, które należy podkreślić i sposobów na to jak ukryć mankamenty, po to by efekt końcowy zaskakiwał, cieszył i służył inwestorom przez długi czas.

Projekt łazienki 3,9 mkw w Świdniku
Projekt łazienki o powierzchni 5,21 mkw
Mieszkanie 77 metrów wersja II
Mieszkanie 35 metrów kwadratowych - salon z aneksem kuchennym
Mieszkanie 77 metrów wersja I
Projekt urządzenia tarasu 85 m²
Dom jednorodzinny w Malcu - parter
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Łazienka widok z góry - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka widok z góry - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Łazienka z zieloną ścianą - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z zieloną ścianą - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Zabudowa stelaża WC - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Zabudowa stelaża WC - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Mała łazienka z pralką w zabudowie. - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mała łazienka z pralką w zabudowie. - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Mała łazienka z wanną - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mała łazienka z wanną - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Łazienka z okrągłym lustrem - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z okrągłym lustrem - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
PureAndGlam obserwuje użytkownika Mr. Kracy
PureAndGlam obserwuje użytkownika Mr. Kracy
Nowe zdjęcie od PureAndGlam
Elegancka łazienka - zdjęcie od PureAndGlam
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Elegancka łazienka - PureAndGlam. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!