PLOTBUD Ogrodzenia - Producent

Płotbud ogrodzenia - producent i generalny wykonawca ogrodzeń aluminiowych, palisadowych oraz panelowych. Od 12 lat jesteśmy liderem na rynku ogrodzeniowym.

Gratulujemy wyboru prawdopodobnie najlepszej firmy ogrodzeniowej na rynku. Oto pakiet korzyści, które otrzymujesz wraz z wyborem naszej firmy, bo PŁOTBUD to partner:

Solidny i rzetelny – oznacza to, że zawsze staramy się dotrzymywać terminów, dzięki temu oszczędzasz czas i nerwy. Każdy zakupiony produkt, nawet beton posiada atest. Daje Ci to pewność, że ogrodzenie szybciej Ci się znudzi niż zestarzeje.

Kompetentny, ponadprzeciętny i sprawdzony przez rzeszę klientów – daje Ci to gwarancję dobrego wyboru, popartego licznymi referencjami zadowolonych klientów.

Profesjonalny montaż w szybkim czasie sprawia, że nasi klienci mogą się pochwalić pięknym ogrodzeniem, zamontowanym w prawidłowy sposób. Unikasz rozczarowań związanych z nieprofesjonalnym montażem. Nasi pracownicy to specjaliści.

Przez ponad 12 lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki przeróżnych projektów, dzięki temu mamy tak cenne doświadczenie, które daje nam znaczną przewagę nad konkurencją.

Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji i wypełnienie zapytania ofertowego. Dzięki temu otrzymasz wszelkie możliwe wyjaśnienia i wycenę przygotowaną specjalnie dla Twoich potrzeb.

Działamy na terenie całego kraju, a główny obszar naszego działania to miasta: Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Zawiercie, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Mikołów, Rybnik, Piekary Śląskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Żywiec, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz.