Drew-wood - Producent

Firma Drew-Wood - producent schodów z drewna, rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Intensywny rozwój związany głównie z szeregiem inwestycji w nowoczesny park maszynowy zaowocowały osiągnięciem najwyższego poziomu jakości wykonania. Nasza oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

Wykonujemy schody z drewna dębowego, jesionowego, bukowego, sosnowego oraz z różnych gatunków drewna egzotycznego. Ponadto oferujemy Państwu połączenie schodów drewnianych z elementami ze szkła i stali. Świadczone przez nas usługi są kompleksowe i rozpoczyna je etap pomiaru wraz ze stworzeniem projektu (wizualizacji) a kończy na montażu.

Każdy komplet schodów tworzony jest ze szczególną precyzją i starannością. Tylko taka praca sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać Państwa wymaganiom. Nieustannie wychodzimy naprzeciw wszelkim nowym wyzwaniom, zdobywając w ten sposób kolejne niezbędne doświadczenie. Do bliższego zapoznania się z naszymi realizacjami, a tym samym upewnienia, że trafili Państwo idealnie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz profilu na facebook'u.

Oprócz produkcji schodów z drewna świadczymy również szeroki zakres usług stolarskich. Wykonujemy między innymi: parapety, blaty kuchenne, drzwi, podłogi, elewacje, tarasy, sauny i balie ogrodowe. Prowadzimy również skład drewna wraz ze składem tarcicy suchej. Aby zapoznać się bliżej z naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych zakładek.

Z nami stworzycie Państwo ciepły dom!