Prezenty na Dzień Dziecka do -40% 🎈🧸
zdjęcie główne profilu
GLASH Eternal Design

Opis

Twórca marki GLASH ponad wszystko ceni sobie perfekcyjną jakość. Jakość dostarczana przez GLASH odznacza się niespotykaną w dzisiejszych czasach trwałością i solidnością. Na rynku masowym pełnym wyrobów z "ukrytą datą ważności", GLASH stoi po stronie tych dóbr, których data ważności to: ZAWSZE.

Staranny proces produkcji, najtrwalsze materiały oraz ponadczasowy design gwarantują, że lampy GLASH będą przekazywane z pokolenia na pokolenie, a ich wartość będzie sukcesywnie wzrastać.

Każda lampa opuszczająca nasz warsztat przechodzi przez ręce projektanta - Bartosza ''Q'' Dąbrowskiego, który troszczy się o to, by każdy egzemplarz był jedyny w swoim rodzaju, a zarazem wiernie oddawał myśl projektu GLASH.

Lampa GLASH GH01
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności