Czas do szkoły! Sprawdź najlepsze promocje!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Nasz sklep oferuje głównie meble dębowe - niepowtarzalne drewniane meble do salonu, meble do sypialni, meble do jadalni które cechuje minimalizm i nowoczesność. Solidne meble do wnętrz w stylu loft. W naszej ofercie znajda Państwo meble do salonu: witryny dębowe, komody dębowe, ławy dębowe, stoły dębowe, regały dębowe, półki ścienne dębowe. Meble do sypialni: wspaniałe łóżka dębowe oraz szafki nocne plus komody dębowe. Ponadto oferujemy piękne tapicerowane krzesła do jadalni oraz dębowe stoły.

Sypialnia dębowa z kolekcji Orio
Salon w dębowej aranżacji z kolekcją Faro
Garderoba dębowa Orio do przedpokoju
Salon w stylu loft
Meble do sypialni w stylu industrialnym
Salon z meblami Loftowymi
Sypialnia z łóżkiem dębowym Solid. Masywne łóżko 140, 160 i 180x200
Sypialnia Monza. Dębowe meble do sypialni
Sypialnia z meblami dębowymi w stylu loft
Nowe zdjęcie od Soolido
Szafki nocne do sypialni Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Szafki nocne do sypialni Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowa komoda, drewniana bieliźniarka z kolekcji Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowa komoda, drewniana bieliźniarka z kolekcji Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Panele z półką dębowe do łóżka Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Panele z półką dębowe do łóżka Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łóżko drewniane Orio 140x200, 160x200, 180x200 - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko drewniane Orio 140x200, 160x200, 180x200 - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Szafa dębowa kolekcja Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Szafa dębowa kolekcja Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowa sypialnia Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowa sypialnia Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Salon z kolekcji Faro w stylu loftowym - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z kolekcji Faro w stylu loftowym - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Drewniana półka loftowa Faro - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana półka loftowa Faro - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowa ława do salonu Faro - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Dębowa ława do salonu Faro - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Komoda RTV z kolekcji Faro - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda RTV z kolekcji Faro - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Kredens dębowy do salonu Faro - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Kredens dębowy do salonu Faro - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Drewniana witryna z kolekcji Faro - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana witryna z kolekcji Faro - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowy przedpokój Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dębowy przedpokój Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Szafa dębowa dwudrzwiowa do przedpokoju - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Szafa dębowa dwudrzwiowa do przedpokoju - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Panel z wieszakiem do przedpokoju - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Panel z wieszakiem do przedpokoju - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Ławka Orio dębowa do przedpokoju - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Ławka Orio dębowa do przedpokoju - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Lustro w dębowej ramie z kolekcji Orio - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Lustro w dębowej ramie z kolekcji Orio - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowy stół do jadalni Como - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dębowy stół do jadalni Como - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Komoda Como do salonu - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda Como do salonu - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Kredens z kolekcji Como w stylu nowoczesnym - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Kredens z kolekcji Como w stylu nowoczesnym - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Como salon w stylu loftowym - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Como salon w stylu loftowym - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Loftowy salon z kolekcją Como - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Loftowy salon z kolekcją Como - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowe łóżko z zagłówkiem Solid - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowe łóżko z zagłówkiem Solid - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Industrialne łóżko Fado z zagłówkiem Classic - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Industrialne łóżko Fado z zagłówkiem Classic - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łóżko Fado z zagłówkiem Style - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Fado z zagłówkiem Style - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowe łóżko z metalowymi nogami - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowe łóżko z metalowymi nogami - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowe łóżko Fado z zagłówkiem Classic - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowe łóżko Fado z zagłówkiem Classic - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Fado dębowe łóżko do sypialni - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Fado dębowe łóżko do sypialni - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łóżko Fado do sypialni - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Fado do sypialni - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Dębowa sypialnia Fado w stylu industrialnym - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowa sypialnia Fado w stylu industrialnym - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Nowoczesne meble Loft do salonu - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesne meble Loft do salonu - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Loft kolekcja mebli do nowoczesnych wnętrz - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Loft kolekcja mebli do nowoczesnych wnętrz - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Ława loft - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Ława loft - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Seria mebli Loft - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Seria mebli Loft - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Kolekcja mebli dębowych Loft - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Kolekcja mebli dębowych Loft - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Komoda Loft dębowa 2d3s - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda Loft dębowa 2d3s - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Szafka tv Loft 2 - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Szafka tv Loft 2 - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Ława dębowa Loft - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Ława dębowa Loft - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Witryna wysoka Loft - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Witryna wysoka Loft - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Witrynka Loft - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Witrynka Loft - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Stół Loft - dziki dąb - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Salon: Stół Loft - dziki dąb - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łózko dębowe Solid Style oraz kolekcja Sando - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łózko dębowe Solid Style oraz kolekcja Sando - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łóżko dębowe Solid Style - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko dębowe Solid Style - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Sypialnia w nowoczesnym stylu z dębowymi meblami - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia w nowoczesnym stylu z dębowymi meblami - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łóżko Monza Style. Debowe polskie, masywne łóżko - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko Monza Style. Debowe polskie, masywne łóżko - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łózko Monza Modern. Dębowe łoże do sypialni - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łózko Monza Modern. Dębowe łoże do sypialni - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Rama łóżka dębowego Monza - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Rama łóżka dębowego Monza - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Łóżko dębowe Monza Classic - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Łóżko dębowe Monza Classic - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Sypialnia. Łóżko dębowe Monza. Meble dębowe Soolido - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia. Łóżko dębowe Monza. Meble dębowe Soolido - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Soolido
Sypialnia w nowoczesnym stylu z dębowymi meblami - zdjęcie od Soolido
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia w nowoczesnym stylu z dębowymi meblami - Soolido. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!