✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Maisonmodern

Opis

Oświetlenie w stylowej formie, nowoczesne i designerskie lampy. Zobacz naszą kolekcje lamp wiszących unikatowych i zachwycających. Dla osób zapracowanych czy spędzających więcej czasu w biurze polecamy nasze lampy biurkowe. Nasz sklep to również duży asortyment lamp w stylu industrialnym czy skandynawskim a także lampy podłogowe, kinkiet czy plafony sufitowe.

Designerskie meble i produkty do domu i wyposażenia wnętrz. Szeroki wybór nowoczesnych krzeseł drewnianych, krzeseł tapicerowanych, metalowych czy plastikowych. Dla fanów designu proponujemy duży wybór foteli, stylowe fotele bujane, fotele tapicerowane oraz wiele innych do wyboru.

Dla kuchni czy jadalni polecamy nasze krzesła barowe, tu również duże pole do popisu poprzez hokery plastikowe, hokery drewniane do nowoczesnych i wygodnych hokerów tapicerowanych z możliwością wyboru gramatury i koloru materiału.

Wypoczywaj i spędzaj wolny czas na naszych eleganckich sofach wysokiej jakości z najlepszych materiałów. Klasyczne czy nowoczesne sofy idealne do salonu w wyjątkowym stylu.

Nowe zdjęcie od Maisonmodern
Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Maisonmodern
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon, styl nowoczesny - Maisonmodern. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!