Co szukasz?
Zobacz także

Fertich. - Producent

Fertich. to firma stworzona przez grupę przyjaciół - pasjonatów nietuzinkowego designu i rzemieślniczej pracy. Powstała z zamiłowania do tradycyjnego kunsztu, z myślą o ludziach, którzy kochają otaczać się pięknem. W dobie masowej produkcji tworzymy unikatowe, ręcznie wykonane meble, indywidualnie dopasowane do potrzeb i pragnień konkretnego Klienta, który bierze realny udział w procesie ich projektowania. Poznaj wszystkie nasze zalety i pozwól nam stworzyć coś wyjątkowego specjalnie dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać nasze meble?

Tworzone przez pasjonatów Eksperci Fertich to młodzi ludzie z pasją, którzy kochają klasyczne piękno i nowoczesny design. Każdy zrealizowany przez nas projekt to autorski pomysł i ciężka praca doskonałych w swoim fachu mistrzów rzemieślnictwa, którzy wkładają całe swoje zaangażowanie, aby dostarczyć Klientom prawdziwie niepowtarzalne dzieło. Każdy mebel stworzony jest przez realne osoby: projektantkę Dorotę, stolarza Krzysztofa oraz doświadczonego ślusarza Czesława.

Wykonane w 100% ręcznie Wierzymy, że praca ludzkich rąk pozwala na uzyskanie efektów nieosiągalnych w masowej produkcji. Nasze meble są stworzone po to, by służyły naszym Klientom przez lata, ciesząc ich nieprzemijającym pięknem i najwyższą funkcjonalnością. Każdy projekt realizujemy ręcznie od podstaw: nie tylko elementy drewniane i metalowe, ale także systemy przesuwne czy zawiasy. Tylko manufaktura pozwala na najwyższą precyzję, a co za tym idzie - solidność i wieloletnią trwałość naszych dzieł.

Oryginalny design W naszej pracy stosujemy szlachetne, klasyczne techniki produkcji, ale nie obawiamy się śmiałych i nowoczesnych rozwiązań formalnych. Nasze meble charakteryzują się oryginalnym stylem i świeżym, niebanalnym designem. Eklektyzm, odważne zestawienia kształtów i barw oraz piękno naturalnych surowców - to wszystko sprawia, że meble Fertich sprawdzą się doskonale w rozmaitych aranżacjach, satysfakcjonując nawet najbardziej wymagających Klientów.

Indywidualne podejście Oprócz naszej bogatej oferty autorskich mebli, Klienci mają także możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego projektu. Przez cały etap projektowania współpracujemy z Klientem - bierzemy pod uwagę wszystkie jego uwagi i pomysły, a także służymy wsparciem w kwestiach technicznych i udzielamy profesjonalnych porad. Dzięki dobrej komunikacji i indywidualnemu podejściu możemy sprawić, że nawet najbardziej oryginalne wizje wnętrz staną się rzeczywistością.

Pragniesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie Twój wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju mebel? Dowiedz się, jak zrobić to krok po kroku link lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer: 533 233 599. Nasi eksperci udzielą Ci wsparcia i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Fertich.
Nowe zdjęcie od Fertich.
Stolik%2C+lite+drewno%2C+%C5%BCywica+epoksydowa%2C+r%C4%99cznie+wykonany+-+zdj%C4%99cie+od+Fertich.
Fertich.
Nowe zdjęcie od Fertich.
%C5%BCywica+epoksydowa+-+zdj%C4%99cie+od+Fertich.
Fertich.
Nowe zdjęcie od Fertich.
Stolik+kawowy+turkus+-+zdj%C4%99cie+od+Fertich.